MODA - ÜNLÜLER

MCM'in yeni kampanyasının yıldızı Cara Delevingne

İngiliz model-aktris Cara Delevingne, Güney Koreli model Xu Meen ile birlikte Alman lüks markası MCM’nin İlkbahar/Yaz '24 koleksiyonunun kampanyası için objektif karşısına geçti

profil
BT Ekip
23.01.2024
MCM'in yeni kampanyasının yıldızı Cara Delevingne

Alman lüks markası MCM, kampanyada, İlkbahar/Yaz '24 koleksiyonu için hazırladığı kampanyada Cara Delevingne ve Xu Meen’in yardımıyla dijital göçebelerin hareket halindeki ruhunu kutluyor.

Delevingne ve Meen kampanyada, ‘sanal, fiziksel ve kültürel alanlar arasında hareket eden isyancıları’ temsil ediyor. İkili, jet sosyete rollerini MCM'nin ‘hareket için tasarlanmış’ hazır giyim, ayakkabı, lüks deri ürünler ve aksesuarlardan oluşan İlkbahar/Yaz 2024 koleksiyonunun tanıtımı için üstleniyor.

MCM kampanya konseptini hayata geçirmek için kreatif direktör Fabien Baron, fotoğrafçı Craig McDean, ünlü makyaj sanatçısı Pat McGrath, stilist Karl Templer ve kuaför Guido Palau'nun da aralarında bulunduğu moda endüstrisi efsanelerinden oluşan süperstar bir ekiple çalıştı.

Cara Delevingne, kampanyadaki rolüyle ilgili yaptığı açıklamada “MCM kampanyada yer almamı istediğinde onur duydum. Uzun zamandır MCM'ye cesur ve asi ruhlarından dolayı hayranlık duyuyorum" dedi.

Şık bir otel odası ortamında, uçağa binmeye hazır halde görünen İngiliz model-aktris; MCM'nin Visetos baskılı valizlerinin ve seyahat aksesuarlarının eşliğinde, yine MCM imzalı kıyafetlerle birbirinden güzel pozlar verdi.

Xu Meen ise kampanya görsellerinde, MCM'nin ev kodlarına gönderme yapan, nötr görünümlü bir dizi Visetos deri parçasını sergiliyor.

 

Önceki ve Sonraki
Haberler