MODA - ÜNLÜLER

Mavi ve Kıvanç Tatlıtuğ’dan cool şıklığı yeniden tanımlayan premium koleksiyon: Mavi Edition

Mavi, uzun süredir birlikte çalıştığı ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un tanıttığı Mavi Edition Premium koleksiyonunu tüketiciyle buluşturdu. Koleksiyon sadeliğin özen ve kaliteyle buluştuğu lüks bir görüntü sunarak cool şıklığı yeniden tanımlıyor

profil
BT Ekip
02.04.2024
Mavi ve Kıvanç Tatlıtuğ’dan cool şıklığı yeniden tanımlayan premium koleksiyon: Mavi Edition

Mavi, Kıvanç Tatlıtuğ ile yeni premium erkek koleksiyonu Mavi Edition’ı tanıttı. İnce detayların ve kaliteye olan özenin her parçada hissedildiği Mavi Edition koleksiyonu, modern erkeğin gardırobuna yepyeni bir soluk getiriyor. Erkekler için rafine bir stil sunan modern kesimler, yumuşak dokulu inovatif kumaşlar ve incelikli şıklık detayları ile Mavi Edition mükemmel işçiliği Mavi erkeği ile buluşturuyor.

Koleksiyonun öne çıkan parçalarından biri olan pilili dokuma pantolonlar modern ve rahat kesimleriyle özenli bir lüks görünümü sunarken, basic tişörtler ise premium detaylarıyla stil tamamlayıcıları arasında yer alıyor.

Yüzde 100 keten gömlekler ve pantolonlar dökümlü rahat kalıplarıyla konfor ve stili bir araya getirirken, yüzde 100 Lyocell gömlekler ise adeta akıp giden hafif dokularıyla şıklığı ferahlıkla buluşturuyor.

Yumuşak dokunuşuyla yüksek nem transferi sağlayan parçalar, vücudu hafif bir şekilde sararak gün boyu cool bir görünümün, çabasız bir şıklığın formülünü sunuyor.

Renk paleti ise doğal ve sadelik kodlarında, toprak tonları, melanjlar, açık bej, kırık beyaz, çöl yeşili, derin antrasit ve indigodan oluşuyor.

Koleksiyon Mavi mağazalarında ve Mavi online’da satışta.

Önceki ve Sonraki
Haberler