MODA - ÜNLÜLER

Cartier marka elçileri Trinity'nin 100. yıl dönümü kampanyası için bir araya geldi

Jisoo, Paul Mescal, Yara Shahidi gibi yıldızlar, Cartier Trinity’nin 100. yıl dönümü kampanyasında buluştu. Kampanya için çekilen fotoğraflarda ve filmde ünlü isimler; arkadaşlık, tutku ve aile bağlarından ilham alan yeni üç tonlu Trinity mücevher serisiyle poz veriyor

profil
BT Ekip
02.04.2024
Cartier marka elçileri Trinity'nin 100. yıl dönümü kampanyası için bir araya geldi

1924'te doğan Cartier's Trinity; pembe, sarı ve beyaz altının kromatik birleşiminden oluşuyor. Cartier'in Trinity'si her zaman bir mücevher parçasından daha fazlası olarak görüldü; birlik ve çeşitliliğin sembolü olarak selamlandı.

100 yıl sonra House, bu ikonun yıldönümünü yeni bir kampanyayla kutluyor. Kampanyada; Blackpink yıldızı Jisoo, aktör Paul Mescal, aktrist Yara Shahidi, şarkıcı Labrinth ve müzisyen Jackson Wang yer alıyor. Ünlü isimler; arkadaşlık, tutku ve aile bağlarından ilham alan yeni üç tonlu Trinity mücevher serisiyle poz veriyor.

Trinity'nin birbirine kenetlenen halkalarıyla birbirine bağlanan Cartier elçileri, her türlü sevgiyi ve sonsuz bağlantı olanaklarını temsil ediyor: aile, arkadaşlar, sonsuz, sınırsız...

Kampanya filminde ünlü isimler; Trinity'nin üç halkası gibi, Labrinth'in müziği eşliğinde sonsuz bir manzarada zarafetle ilerlemek için bağımsız ama uyumlu bir şekilde hareket ediyorlar.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog