MODA - ÜNLÜLER

Margot Robbie ve stilisti, ‘Barbie’nin moda kitabını hazırladı

‘Barbie’ filminin yıldızı Margot Robbie ve stilisti Andrew Mukamal, filmin basın turundan kostümler ve daha önce hiç görülmemiş kıyafetler içeren 'Barbie' moda kitabı hazırladı. Kitap, Oscar töreninden iki gün önce yayınlanacak

profil
BT Ekip
26.01.2024
Margot Robbie ve stilisti, ‘Barbie’nin moda kitabını hazırladı

Margot Robbie'nin stilisti Andrew Mukamal, geçtiğimiz yılın en popüler filmi ‘Barbie’nin basın turunu ve unutulmaz stil anlarını anlatan bir moda kitabında ünlü oyuncuyla birlikte çalıştıklarını duyurdu.

‘Barbie: Dünya Turu’ ismini taşıyacak olan kitap, 10 Mart’ta düzenlenecek olan Oscar Ödül Töreni’nden iki gün önce, 8 Mart'ta raflarda yerini alacak. Mukamal, Instagram hesabından yaptığı duyuruda kitabın olası kapağını da paylaştı. Kapakta, pembe tüvit Chanel takım elbisesi ve pullu sutyeniyle Margot Robbie, oyuncak bebek benzeri bir duruşla dümdüz yatıyor. Güzel oyuncuyu pembe Chanel çantalar ve diğer aksesuarlar çevreliyor.

Greta Gerwig'in yönettiği filmin tanıtımını yaparken yıldızın inanılmaz kıyafetlerinde imzası bulunan Andrew Mukamal, Instagram duyurusunda şunları yazdı: “Kitap, 'Barbie' filminin basın turu için Margot'nun gardırobunu hayal etmeye başladığımda oturma odamda aklıma gelen bir fikirdi. Kitabın sadece birkaç ay sonra yayına gireceğini asla hayal edemezdim. Bu, hayatta bir kez gerçekleşecek bir proje.”

İkilinin kitaba, 2023 SAG-AFTRA grevi nedeniyle filmin basın turu kısa kesildiği için hayranların göremediği tüm görünümleri dahil etmeye özen gösterdiği belirtildi.

‘Barbie: Dünya Turu' kitabındaki tüm fotoğraflar, efsanevi moda fotoğrafçısı Craig McDean tarafından çekildi. Kitapta ayrıca, tasarımcıların el yazısıyla yazdıkları katkılar da yer alacak ve ayrıca Mattel'in Barbie moda arşivlerinden, nadir malzemelerden oluşan hazineye de göz atılacak.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog