EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Marc Jacobs’un 2022 Denim Monogram koleksiyonunu ünlü modeller tanıtıyor

Ünlü modacı Marc Jacob’un ilk kez 2021 sonbaharında tanıttığı 2022 Denim Monogram koleksiyonu için özel bir kampanya hazırlandı. Kampanyada koleksiyonu; Bella Hadid, Selena Forrest ve Paloma Elsesser tanıtıyor

Marc Jacobs’un 2022 Denim Monogram koleksiyonunu ünlü modeller tanıtıyor

Marc Jacobs; 2022 Denim Monogram kampanyası ile Monogram koleksiyonunda yeni bir sayfa açıyor. Siyah-beyaz fotoğraflardan oluşan kampanyanın yıldızları; Ünlü modeller Bella Hadid, Selena Forrest ve Paloma Elsesser. Kampanyayı görüntüleyen fotoğrafçı Mario Sorrenti, ünlü modelleri sade fonların önünde çekerek tasarımlara odaklanmayı tercih etmiş. Modeller, tümü cesur bir monogram baskıya sahip elbiseler, üstler, ceketler, çantalar ve şapkalar ile poz vermiş. Çekimin tasarımı ise Alastair McKimm’e ait.

Bir fotoğrafta Bella Hadid, koleksiyondan bir şapkayla ve halka küpelerle görülüyor. Fotoğrafta ünlü modelin omuzundaki dövme de dikkat çekiyor.

Başka bir fotoğrafta Selena Forrest; büstiyer bir üst, mini etek, geniş bir jean pantolon ve jean spor çantayla görülüyor. Paloma Elsesser ise bez bir çanta taşıyor ve beyaz tişört ve pantolonla eşleştirilmiş bir kot ceket giyiyor.

Kampanya çakımlarında modellerin makyajları Aaron de Mey, saçları ise Tomoko Kuwamura imzası taşıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler