MODA - ÜNLÜLER

Lufian’ın marka yüzü Burak Deniz oldu

Yakışıklı oyuncu Burak Deniz, ünlü giyim markası Lufian’ın yüzü oldu. Deniz, “Lufian’ın doğadan ilham alarak tasarlanan yeni sezon koleksiyonunda kendi tarzımı yakalamakta hiç zorlanmadım” dedi

profil
BT Ekip
09.11.2023
Lufian’ın marka yüzü Burak Deniz oldu

Türkiye’nin önemli giyim markalarından Lufian, 2023-2024 Sonbahar / Kış koleksiyonu’nu, yeni marka yüzü Burak Deniz ile birlikte tanıttı. Lufian Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Emin Gümüştepe ve Lufian Kurucu ortağı Nuray Kılıç’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen lansmanda, Lufian’ın doğadan alınan ilhamla tasarladığı yeni koleksiyonu tanıtıldı. Her anda kendin kadar doğal olmayı vadeden koleksiyon için kameraların karşısına geçen Burak Deniz’in rol aldığı reklam filmi de ilk kez misafirlerle paylaşıldı.

Lufian Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Emin Gümüştepe, Lufian koleksiyonlarının modern ve dinamik tarzının Burak Deniz ile iyi bir sinerji yarattığını söyledi: “Burak Deniz ile gerçekleştirdiğimiz iş birliği için biz çok heyecanlıyız ve bu iş birliğinin sinerjisine inanıyoruz.”

Lufian gibi köklü bir markanın yüzü olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu ifade eden Burak Deniz, sözlerine şöyle devam etti: “28 yıllık geçmişiyle, Türkiye’de özellikle erkek giyim alanında öncü bir marka olan Lufian ailesinin bir parçası olmak benim için özel ve heyecan verici bir deneyim. Doğadan ilham alarak tasarlanan yeni sezon koleksiyonunda kendi tarzımı yakalamakta hiç zorlanmadım. Lufian'a ve tüm ekibine bu heyecan verici yolculuğa benim de katkı sunmamı sağladıkları için çok teşekkür ediyorum.”

Önceki ve Sonraki
Haberler