MODA - ÜNLÜLER

Louis Vuitton x Yayoi Kusama iş birliğinin yeni kampanyasının yıldızı Justin Timberlake

Lüks moda evi Louis Vuitton ve Japon sanatçı Yayoi Kusama’nın iş birliği, birlikte hazırladıkları koleksiyonun ikinci sürümüyle devam ediyor. 31 Mart’ta dünya çapındaki Louis Vuitton mağazalarında satışa sunulacak ikinci sürüm için hazırlanan kampanyanın yıldızı ise Justin Timberlake. Kampanyada Timberlake’in yanı sıra Hoyeon Jung, Naomi Osaka, Cate Blanchett, Léa Seydoux ve Zhou Dongyu da yer alıyor

Louis Vuitton x Yayoi Kusama iş birliğinin yeni kampanyasının yıldızı Justin Timberlake

Louis Vuitton ve Yayoi Kusama'nın büyük ses getiren iş birliği, her biri birbirinden iddialı yeni kampanyalarla devam ediyor. Kusama'nın puantiyeleriyle öne çıkan iş birliği kapsamında lüks moda evi ve sanatçı, ünlü isimlerin yer aldığı yeni bir kampanyaya daha imza attı. Kampanyanın yıldızı ise dünyaca ünlü müzisyen Justin Timberlake. Kampanyada Timberlake, Kusama'nın balkabağı resmini içeren iki monogram deri aksesuarla poz verdi.

Kampanyada Timberlake’in yanı sıra Naomi Osaka, Hoyeon Jung, Cate Blanchett, Léa Seydoux ve Zhou Dongyu gibi ünlü isimler de objektif karşısına geçti.

Kampanya kapsamında her yıldızın yüzü ve vücuduna, makyaj sanatçısı Pat McGrath tarafından, tanıttıkları el çantasının motifiyle eşleşecek şekilde makyaj yapıldı.

Louis Vuitton ve Yayoi Kusama'nın ‘Creating Infinity’ koleksiyonundan ikinci sürüm, 31 Mart'tan itibaren dünya çapındaki Louis Vuitton mağazalarında satışa sunulacak.

Önceki ve Sonraki
Haberler
psikolog çift terapisi