MODA - ÜNLÜLER

Louis Vuitton Saoirse Ronan’ı yeni marka elçisi olarak duyurdu

Başarılı ve güzel oyuncu Saoirse Ronan, Fransız lüks markası Louis Vuitton’un en yeni marka elçisi olarak duyuruldu. Louis Vuitton Kadın Koleksiyonları Artistik Direktörü Nicolas Ghesquière, Ronan için *Yeteneğinin ardında çok etkileyici ve dahi bir insan yatıyor" dedi

profil
BT Ekip
31.01.2024
Louis Vuitton Saoirse Ronan’ı yeni marka elçisi olarak duyurdu

Louis Vuitton, dört kez Oscar'a aday gösterilen aktris Saoirse Ronan'ı yeni marka elçisi olarak duyurdu. Ronan, geçtiğimiz 20 yıl boyunca Little Women, Lady Bird, Brooklyn ve Atonement gibi büyük beğeni toplayan projelerdeki duygusal ve büyüleyici performanslarıyla övgü topladı ve işine getirdiği derinlik ve inanç ona The New York Times'ın 21. yüzyılın en iyi oyuncuları listesinde ilk 10’da yer kazandırdı.

Bu yılın Ocak ayında, başrolünde oynadığı ve yapımcılığını üstlendiği The Outrun filmi, Ronan'ın Louis Vuitton giyerek katıldığı Sundance Film Festivali prömiyerinde övgü dolu yorumlar aldı. Ayrıca bu yılın sonlarına doğru Steve McQueen'in merakla beklenen savaş draması Blitz'de de ekranlarda olacak. Ronan kısa bir süre önce Louis Vuitton Kadın Koleksiyonları Artistik Direktörü Nicolas Ghesquière'in davetlisi olarak Los Angeles'taki Akademi Müzesi Galası'na katıldı.

Nicolas Ghesquière "Saoirse'nin kariyerine uzun yıllardır hayranım, onu tamamen büyüleyici buluyorum, oynadığı rollerde çok başarılı. Dahası, yeteneğinin ardında çok etkileyici ve dahi bir insan yatıyor" sözleriyle hayranlığını dile getiriyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog