MODA - TASARIMCILAR

Dior, en romantik duyguları Le Cœur Des Papillons Kapsül Koleksiyonu ile kutluyor

Dior Cruise 2024 koleksiyonundan ilhamla hazırlanan Le Cœur Des Papillons Kapsül Koleksiyonu ile en romantik duyguları kutluyor. Koleksiyondaki parçalar, iç içe geçerek kalp formu oluşturan çiçek ve kelebek motifleriyle süsleniyor

profil
BT Ekip
31.01.2024
Dior, en romantik duyguları Le Cœur Des Papillons Kapsül Koleksiyonu ile kutluyor

Dior, en romantik duyguları kutlamak üzere Maria Grazia Chiuri imzalı Le Cœur des papillons (Kelebeklerin Kalbi) koleksiyonunu sundu. Dior Cruise 2024 koleksiyonundan ilhamları yansıtan karşı konulmaz parçalar, iç içe geçerek kıymetli bir kalp formu oluşturan çiçek ve kelebek motifleriyle süsleniyor.

Sanatçı Pietro Ruffo’nun imzasını taşıyan bu motif; anvelop örgüler, zarif tişörtler ve denim ceketleri sonsuz bir şiirsellikle donatıyor. Sembol haline gelen Dior Book Tote, Lady D-Lite, Lady Dior MyABC ve Lady D-Joy çantalara ek olarak, Walk’N’Dior ve D-Connect sneaker’larla Dway terlikler de bu büyüleyici tasarımla zenginleştiriliyor.

Her görünümü olağanüstü bir dokunuşla tamamlayan ipek eşarplar ve D-Bobby şapkalar bu nazik desenle yüceltilirken; kolyeler, bileklikler, yüzükler ve ikonik Dior Tribales küpeler de aynı motifle yeniden hayat buluyor.

Şefkat dolu beyanları hatırlatan kapsül koleksiyon, Dior butiklerinde keşfe hazır.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog