MODA - ÜNLÜLER

Loewe Sonbahar 2023 kampanyası, yakışıklı oyuncu Jamie Dornan’a emanet

Yakışıklı oyuncu Jamie Dornan, son dönemin en popüler markası Loewe’nin Sonbahar 2023 kampanyası için objektif karşısına geçti. Dornan çekimlerde, kreatif direktör Jonathan Anderson imzası taşıyan klasik parçalarla poz verdi

Loewe Sonbahar 2023 kampanyası, yakışıklı oyuncu Jamie Dornan’a emanet

2023’ün ikinci çeyreğinin en popüler markası olarak açıklanan Loewe, çok yönlü sonbahar-kış 2023 kampanyasını tanıttı. Kampanyanın başrolünü yakışıklı oyuncu Jamie Dornan üstleniyor. Kampanyada ayrıca Omar Apollo ve modeller Adrians Smats, Elliott Raven Mcdean ile Yang Hao yer alıyor. Her kare, Loewe'nin sezon için vizyonuna odaklanan benzersiz bir hikaye anlatıyor.

Kampanya ile ilk modellik günlerine dönüş yapan Jamie Dornan, çekimlerde David Sims'in objektifine poz verdi. 41 yaşındaki Dornan, çekimlerde sade polo tişört ve tek sıra düğmeli kaban gibi klasiklere hayat veren Jonathan Anderson'ın temel parçalarını sergiledi.

Mavi jean pantolonlarla kusursuz bir şekilde eşleştirilen bu parçalar, sofistike ve gündelik arasında bir denge kuruyor. Ayakkabılara gelince… Dornan parlak rugan botlar ve Terra Chelsea botlarla objektif karşısına geçti. Bu şekilde oyuncu, stilin sınır veya yaş tanımadığını kanıtlıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler