MODA - ALIŞ - VERİŞ

Versace ‘La Vacanza’ koleksiyonu Beymen Mandarin Oriental Bodrum’da

Ünlü şarkıcı Dua Lipa ve Donatella Versace’nin ortak imzasını taşıyan Versace’nin ‘La Vacanza’ koleksiyonu, Beymen’in Mandarin Oriental Bodrum’da açtığı pop-up butikte modaseverlerle buluşuyor

Versace ‘La Vacanza’ koleksiyonu Beymen Mandarin Oriental Bodrum’da

Versace’nin ilhamını yaz tatili ruhundan alan ‘La Vacanza’ koleksiyonu, 18 Temmuz’dan itibaren Beymen Mandarin Oriental Bodrum’da açılan pop-up’ta modaseverler ile buluşuyor.

Ünlü şarkıcı Dua Lipa ve Donatella Versace tarafından birlikte tasarlanan ‘La Vacanza’ kadın koleksiyonu, sezonun vazgeçilmezi plaj ürünlerinden abiye gece kıyafetlerine ve aksesuarlara uzanan tüm ürün gruplarını kapsıyor. 1990'ların sonu ve 2000'lerin başındaki Versace koleksiyonlarını yeniden yorumlayan ve dönemin yüksek lüks anlayışından ilham alan koleksiyon, Dua Lipa'nın özgün bakış açısını Versace arşivlerinin referans noktalarıyla buluşturuyor.

Koleksiyondaki tokalı braletler, elbiseler ve erkek yelekleri, Versace 1992 Sonbahar-Kış koleksiyonunun titiz işçiliğine gönderme yapıyor. İlhamını 1995 İlkbahar-Yaz Atelier Versace koleksiyonundan alan düğümlü jarseler, vücut hatlarını yeni ve şaşırtıcı formlarda yorumluyor. Elbiselerin göğüs kısmındaki ‘nastro Gianni’ bant detayları, 2003 İlkbahar-Yaz koleksiyonundan esinleniyor. Metalik file tasarımlar, 90'ların süper model dönemini anımsatıyor. İlk kez Claudia Schiffer ve Nadja Auermann'ın yer aldığı 1995 İlkbahar-Yaz koleksiyonunda kullanılan, markanın arşiv desenlerinden kelebek ve uğur böceği motifleri yeniden yorumlanıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler