MODA - TASARIMCILAR

Lacoste, 90’ıncı yılını özel bir kampanyayla kutluyor

Lacoste, sportif stilin zamansız parçalarını Fransız zarafetiyle yorumladığı koleksiyonlarıyla 90 yıldır moda dünyasına iz bırakmaya devam ediyor. Lacoste; 90’ıncı yılını, yalnızca bir giyim markası değil, aynı zamanda nesiller boyu devam eden bir yaşam tarzı oluşunu yansıtan bir koleksiyon ve kampanyayla kutluyor

profil
BT Ekip
24.10.2023
Lacoste, 90’ıncı yılını özel bir kampanyayla kutluyor

1933 yılında tenis efsanesi René Lacoste’un dönemin tenis giyim kurallarını değiştirdiği, gömleğinin kollarını keserek başladığı yolculuk, moda dünyasında köklü bir değişimin öncüsü oldu. Lacoste’un spor giyimde yarattığı devrim niteliğindeki bu yenilik ve markanın 90 yıllık deneyimi, moda ve hareketin ikonu olmaya devam diyor.

İkonik timsah logosu ile özgürlüğün ve zarafetin yansıtıldığı büyük bir topluluğa ilham veren Lacoste, 90’ıncı yılını kutladığı kampanya çekiminde de her yaştan ve her kökenden gelen insanları bir araya getiriyor. 90 yıldır Lacoste’un, yalnızca bir giyim markası değil, aynı zamanda nesiller boyu devam eden bir yaşam tarzı oluşunu yansıtan kampanyada marka 90’ını yılını benzersiz bir enerjiyle kutluyor.

90’ıncı yıl kutlama kampanyası ile Lacoste, çağdaş alt kültürleri kutlamak için dünyayı dolaşıyor. Kampanya çekiminde yer alan, tutkuları, bireysellikleri ve tarzlarıyla markayı şekillendiren alt kültürler; Lacosteiros, Vintage moda tutkunları, Fransız Hiphop Kültürü, Amatör ve profesyonel tenis oyuncuları, Amatör golfçüler, Vintage Lacoste koleksiyonerleri ve Roland-Garros hayranlarından oluşuyor.

Kampanya çekimi, Saõ Paulo, Tokyo, Paris, Marsilya, New York, Seul gibi her biri özgün lokasyonlarda sekiz alt kültürden oluşan gruplar arasında köprü kurarak hem aralarındaki farklılıkları, hem de beklenmedik benzerlikleri vurguluyor. Kampanyada yer alan ve Lacoste'un gücü sayesinde birleşen her alt kültür, karşılıklı bir stil uyumu anında beklenmedik derecede esprili bir moda diyaloğuna giriyor. Bir dizi beklenmedik benzer ruh, Lacoste aracılığıyla birbirine bağlanıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler