MODA - ÜNLÜLER

Levi’s, 501 Original’ın 150. yılını Boran Kuzum ile kutlamaya devam ediyor

Sonbahar/Kış 2023 sezonunda da Boran Kuzum, Levi's ile tarzını yansıtmaya devam ediyor. Kuzum’un yeni sezon için oluşturduğu seçkide sonbaharın vazgeçilmez parçaları yer alıyor

Levi’s, 501 Original’ın 150. yılını Boran Kuzum ile kutlamaya devam ediyor

Levi’s her sene köklerine bağlı kalarak yeniden yorumlanan 501® Original’ın 150. Yılını, Sonbahar/Kış 2023 sezonunda da Boran Kuzum’un sahnede olduğu, yenilenen seçkisiyle kutlamayı sürdürüyor.

Hayatının her anında Levi’s® tarzından ilham alan Boran Kuzum’un kendi stilini yansıttığı seçkisinde sonbaharın vazgeçilmez parçalarından olan Trucker ceketler, bele rahat oturan 501® Slim Taper I Got Detention jean’lerle kombinlenen, rahat kesim grafitti baskılı tişörtler ve hem şık, hem günlük kullanılabilen gömlekler yer alıyor.

Fermuarlı ve Levi’s® logolu sweatshirt’ler ve göz alıcı kahverengi tonlarda kazaklar serinleyen havalarda cool ve stil tamamlayıcı parçalar haline geliyor. Mavi, yeşil ve beyaz renklerde öne çıkan polo yaka tişörtlerse rahat ama iddialı bir görünüm sergiliyor. Kampanya çekimi ise Boran Kuzum’un küçüklüğünden bugüne Levi’s® ile geçen anılarından ve giydiği en güzel hikayelerden ilham alıyor.

Levi’s® ile yolculuğuna devam eden marka yüzü Boran Kuzum, “Levi's® 501® jean’ler benim için sadece bir giyim parçası değil, aynı zamanda hayatımın bir parçası. Her anımda, her yolculuğumda, her maceramda benimle birlikte oldular. Bu yıl 501® jeanleri 150. yılını kutluyor, geçmişi ve geleceği bir araya getiren bu efsanevi markanın bir parçası olmak benim için büyük bir mutluluk” diye konuştu.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog