EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Kristen Stewart Coco Chanel olursa

Twilight serisi ile milyonların kalbini kazanan ve kariyerinde büyük çıkış yakalayan Kristen Stewart yepyeni bir karakter ile sinema dünyasında yine çok konuşulmaya geliyor.

profil
BT Ekip
23.11.2015
Kristen Stewart Coco Chanel olursa
Ünlü oyuncu Kristen Stewart bu kez Karl Lagerfeld ile güçlerini birleştirdi . Stewart, Lagerfeld’in çektiği kısa filmde genç Coco Chanel olarak kamera karşısına geçti.

Birkaç gün sonra Chanel Metiers d'art koleksiyonunu Roma’da tanıtmaya hazırlanan Karl Lagerfeld, burada yeni kısa filminin gösterimini de gerçekleştirecek.

Aynı zamanda yakın arkadaş da olan Lagerfeld-Stewart ikilisi bu kez duayen modacının Once and Forever adlı 11 dakikalık kısa filmi için birlikte çalıştı.  Karl Lagerfeld, Coco Chanel'in hayatının anlatılacağı filmde Coco Chanel rolüne Kristen Stewart'ı seçerek çok önemli bir karar verdiği görüşünde.

Geçtiğimiz günlerde ise filmin setinden kareler medya ile paylaşılmaya başlandı ve hemen ardından bir fragman da yayınlandı.

Bella karakterini senelerce üzerinde taşıyan Stewart, bundan sonra Coco Chanel karakteri ile de aynı başarıyı yakalayabilecek mi merak konusu.

 

A video posted by CHANEL (@chanelofficial) on

 

Önceki ve Sonraki
Haberler