MODA - ÜNLÜLER

Kim Kardashian, Resort 2023 koleksiyonu için Marc Jacobs ile yeniden bir araya geldi

Dostlukları ve iş birlikleri uzun süredir devam eden Kim Kardashian ile Marc Jacobs, Jacobs’ın Resort 2023 kampanyası için yeniden bir araya geldi. Kampanyanın yıldızı olan Kardashian; gösterişli kristaller, metalik renkler ve zarif işlemelerin merkezinde yer alıyor

profil
BT Ekip
02.11.2023
Kim Kardashian, Resort 2023 koleksiyonu için Marc Jacobs ile yeniden bir araya geldi

Uzun süredir arkadaş olan ve birçok kez birlikte çalışan Kim Kardashian ile Marc Jacobs, yeni Marc Jacobs Resort 2023 kampanyası için yeniden bir araya geldi. Kampanya, koleksiyonun yüksek parlaklıktaki doğasından ve dokunsal dokularından ilham alıyor.

Koleksiyondaki yeni hazır giyim ve aksesuarları ön plana çıkaran kampanya fotoğrafları, Los Angeles merkezli Playlab stüdyosu tarafından lateksten hazırlanmış parlak bir arka planın önünde çekildi. Tyrone Lebon tarafından çekilen ve Alaistair McKimm tarafından tasarlanan kampanya; Kim Kardashian’ı gösterişli kristaller, metalik renkler ve zarif işlemelerin merkezinde gösteriyor.

Büyük beden siluetleri giymenin şık bir yolunu sunan koleksiyonda metalik denim takımlar, bodycon catsuit'ler ve sezonluk aksesuarlar yer alıyor. Marc Jacobs'un imzası olan monogram baskı, koleksiyonda bir dizi yeni uygulamayla gelirken, Resort çantaları Tote çanta ve Stam çanta biçiminde karşımıza çıkıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog