EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Kim Kardashian, eski ‘melek’leri markasının yüzü yaptı

Bir dönem podyumlara damga vuran ve Victoria’s Secret’ın en gözde ‘melek’lerinden olan Heidi Klum, Alessandra Ambrosio, Candice Swanepoel ve Tyra Banks; Kim Kardashian’ın iç çamaşırı markası için objektif karşısına geçti. Dört ünlü modele, ‘Icons’ kampanyasının tanıtımında Kim Kardashian da eşlik etti

Kim Kardashian, eski ‘melek’leri markasının yüzü yaptı

Kurduğu iç çamaşırı markası Skims ile iş hayatındaki başarısını kanıtlayan Kim Kardashian, markasının son reklam kampanyası ‘Icons’da devler ligini ağırladı. Skims’in yeni kampanyasının yüzleri; 48 yaşındaki Heidi Klum, 40 yaşındaki Alessandra Ambrosio, 33 yaşındaki Candice Swanepoel ve 48 yaşındaki Tyra Banks oldu. Bir döneme damga vuran süpermodellere kampanyanın bazı karelerinde Kardashian da eşlik etti.

Hepsi eski bir Victoria’s Secret meleği olan ünlü modellerden Heidi Klum, Instagram'da kampanyayla ilgili yaptığı paylaşımda “Hepimiz bir arada olmayalı uzun zaman olmuştu, bu yüzden yeniden bir araya gelmek çok özeldi” yazdı. Alessandra Ambrosio çekimlerde harika zaman geçirdiğini söylerken, Cardice Swanepoel ise yer aldığı grubu “İhtiyacınız olduğunu asla bilmediğiniz birlik” olarak nitelendirdi.

Kampanyayla ilgili Skims tarafından yapılan açıklamada ise ‘Güçlü kadınları selamlıyor, tüm kadınları ikon gibi hissettiren şekillendirici ı vurguluyor’ dendi.

Önceki ve Sonraki
Haberler