EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Bilekliği, Rihanna’nın doğum yapacağı ayı işaret ediyor

Yaşgünü için sevgilisi Rihanna’ya tılsımlardan oluşan bir bileklik hediye eden ASAP Rocky, tılsımların hepsini bizzat kendisi seçti. Bunlardan biri de Mayıs ayının taşından oluşuyor. Bu tılsımın, çiftin bebeklerini kucaklarına alacağı aya işaret olduğu düşünülüyor

Bilekliği, Rihanna’nın doğum yapacağı ayı işaret ediyor

İlk bebeğine hamile olan dünyaca ünlü yıldız Rihanna’nın doğum yapacağı tarih, yaşgününde bebeğinin babası ASAP Rocky’nin hediye ettiği bileklikte saklı! Geçtiğimiz hafta erkek arkadaşı A$AP Rocky ile el ele görüntülenen Rihanna, bileğindeki 51.991 dolar değerindeki tılsım bileziğiyle dikkat çekti.

People dergisinde yer alan habere göre Rocky, sevgilisinin 34’üncü doğum günü için Londra’daki Liberty mağazasındaki aldığı bileklikteki 10 tılsımı bizzat kendisi seçti.

Markanın kurucusu Annoushka Ducas, ünlü müzisyen için “Çok tatlıydı ve tılsımların onun seçtiği sırayla olması konusunda çok kararlıydı. Her birinin ne anlama geldiğini bilmek istedi” dedi. Ducas’ın verdiği bilgiye göre, 33 yaşındaki rapçi; kötü enerjiden korunmak için nazar, yeni hayat için lale, yön için çalışan bir pusula, şans için yonca, 111 pembe safirle süslenmiş bir gül, yakut ve safir taşlı mantar, mavi bir kuş madalyonu ve bir aşk mektubu tılsımlarını seçti. Ayrıca bilekliğe doğurganlığı temsil eden bir deniz kızı tılsımı da ekledi. Ayrıca ASAP Rocky bileklikte, Mayıs ayının doğum taşı olan bir zümrütle süslenmiş bir aşk madalyonu tılsımına da özellikle yer verdi. Rihanna'nın doğum günü Mart'ta, Rocky'ninki ise Ekim'de olduğuna göre, Mayıs ayını refere eden bu tılsımın, güzel şarkıcının doğum yapacağı ay olduğu düşünülüyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler