EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Kendall ve Kylie ile partiye hazırız!

Son zamanların en popüler iki ismi Kendall ve Kylie Jenner kardeşler yılın son vuruşunu Topshop ile işbirlikleri kapsamında hazırladıkları yılbaşı koleksiyonu ile gerçekleştirdiler.

Kendall ve Kylie ile partiye hazırız!
Kendall ve Kylie ile partiye hazırız!
Dün akşam Soho House Istanbul’da gerçekleşen lansman ile biz de BT Ekip olarak Topshop’un koleksiyonunu ilk kez inceleme fırsatı bulduk.

Her zaman dikkat çekici ve sıra dışı bir tarz çizgisi üzerinde ilerleyen ünlü İngiliz markası Topshop, Kendall ve Kylie Jenner kardeşler ile çıtayı epeyce yükseltmiş. Yılbaşı gecesi partinin yıldızı olmak için ilk durağınız Topshop olabilir.

Pek çok farklı materyalin kullanıldığı koleksiyonda bizim en dikkatimizi çeken parçalar metalik dokulu ve parıltı detaylı parçalar oldu. Özellikle elbiseler ve etekler tek bir parça ile şık, modern ve çarpıcı bir görüntüye sahip ve göz dolduruyor. Ayrıca koleksiyondaki pembe tonlarındaki ve dijital baskı uygulaması ile üretilmiş parçalar da oldukça ön plandaydı.

Koleksiyonun kampanya görsellerinde de gördüğümüz baskılı crop top ve mini etek takımı yılbaşı koleksiyonunun içinde yer alsa da bizce mevsimsiz bir parça! Sezonun trendlerinden olan Moğol ve hayvan desenli kürkler de koleksiyonda yerini alan parçalardan. Ancak frapan bir çizginin dışında tam olarak Kendall ve Kylie Jenner’ın cool tarzını yansıtan cinsten.

Kendall ve Kylie ikilisi koleksiyonları ile ilgili olarak ayrıca şunları söylemiş: “ Tekrar TOPSHOP ile birlikte çalışmak çok heyecan verici. Koleksiyon tam olarak bizim yeni yıl tarzımızı yansıtıyor. Los Angeles sokak modasını en iyi yansıtacak şekilde spor ve ışıltılı parçaları bir arada kullanarak çabasız şıklığı elde ettiğimizi düşünüyoruz.”

Koleksiyon Nişantaşı Topshop mağazasında satışta. 

Önceki ve Sonraki
Haberler