MODA - ÜNLÜLER

Kendall Jenner ve A$AP Rocky’nin paparazzi fotoğrafları, Bottega Veneta'nın 2024 Bahar kampanyası oldu

Ünlü model Kendall Jenner ve Amerikalı rapçi A$AP Rocky, paparazziler tarafından çeşitli zamanlarda çekilen fotoğraflarıyla Bottega Veneta’nın 2024 Bahar kampanyasının yıldızı oldu. İki ünlü isim kampanyada yer alan fotoğraflarda, üzerlerinde ya da ellerinde Bottega Veneta tasarımlarıyla günlük koşuşturmaları içinde görülüyor

profil
BT Ekip
16.12.2023
Kendall Jenner ve A$AP Rocky’nin paparazzi fotoğrafları, Bottega Veneta'nın 2024 Bahar kampanyası oldu

PUMA-Formula 1 iş birliğinin kreatif direktörlüğüne getirilmesi ve Rihanna'dan ikinci çocuğunun dünyaya gelmesiyle son dönemde dikkatleri üzerine çeken Amerikalı rapçi A$AP Rocky ile ünlü model Kendall Jenner, Bottega Veneta'nın 2024 Bahar kampanyasının yıldızları olarak karşımızda!

İki ünlü isim kampanyada, paparazzilerin üzerlerinde Bottega Veneta tasarımlarıyla çektiği kareleriyle yer alıyor. Kampanya, A$AP Rocky ve Kendall Jenner’ı tabloid tarzı bir tasarımla yansıtıyor.

Kampanya fotoğraflarında ünlü rapçi, Bottega Veneta'nın deri kaplı eşofmanını giyerek kapısının önünde paparazzilerle koşuya çıkıyor. Hava karardıktan sonra büyük beden modellerle dışarı çıkıyor, çiçek aranjmanları taşıyor ve kalabalık caddelerde gelişigüzel yürüyor.

Kendall Jenner’a da kampanya fotoğraflarında sık sık köpeği Pyro eşlik ediyor. Jenner, bir karede Pyro'yu yere kadar uzanan bir trençkotla gezdiriyor, başka bir karede yeşil kıyafetleriyle, bir başkasında ise jean pantolonla zarif bir şekilde geziniyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler