EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Kendall Jenner, Güney Fransa’da Messika için poz verdi

Dünyaca ünlü model Kendall Jenner, Messika mücevherleri için Güney Fransa’da fotoğrafçı Chris Colls’un objektifine poz verdi. Kendall, marka için “Mesika’nın yeni kampanya yüzü olmak beni çok heyecanlandırıyor. Mücevherleri bana her zaman en sevdiğim şehirlerden biri olan Paris’i anımsatmıştır” dedi

Kendall Jenner, Güney Fransa’da Messika için poz verdi

Kendall Jenner, Valérie Messika markasının mücevherlerini tanıtmak için fotoğrafçı Chris Colls’un objektifinin karşısına geçti. Güney Fransa’da gerçekleştirilen çekimlerde Jenner, Valérie Messika’nın her duruma adapte olabilen, modern ve yenilikçi mücevherleriyle poz verdi.

Dinamiğini en iyi yansıtabilecek ve benimseyecek bir yüz arayışı içerisinde olan marka, seçimini Kendall Jenner’dan yana yapmış. Ünlü modelin markaya kattığı enerji, koleksiyonun enerjisi ile doğru orantılı olmuş. 

Valérie Messika, kampanyayla ilgili “Zarafet ve güç arasındaki ince ittifakı öne çıkarmak, gizemli ve hipnotik auraya sahip alfa  kadın imajı yakalamak istedim; Kendall ise bunu benim için hayata geçirdi” derken, Jenner ise iş birliğiyle ilgili şöyle konuştu: “Mesika’nın yeni kampanya yüzü olmak beni çok heyecanlandırıyor. Mücevherleri bana her zaman en sevdiğim şehirlerden biri olan Paris’i anımsatmıştır. Çekimlerde Messika’nın el işçiliğini takdir ettim.”

Kendall Jenner’in modellik kariyeri, 2010 yılında Teen Vogue dergisine kapak olması ile birlikte 14 yaşında başladı. Buna takiben, podyumların en çok aranan ve istenen yıldızı olarak dikkat çekti. 2017 yılında ‘10 yılın moda ikonu’ seçilen Jenner, önde gelen tüm moda evlerinin aradığı yüz olarak kariyerine devam ediyor. Hem podyumda, hem de günlük hayatında Messika mücevherlerini tercih ettiğini söyleyen ünlü model; Messika kadınının çabasız şıklığını, özgür ruhunu ve modernliğini somut bir örnek haline getiriyor.

Chris Colls’un çektiği fotoğraflar Kendall Jenner’ın zarif duruşu, doğanın birleşimi ile sonsuzluk etkisi yaratıyor. Gökyüzüyle birleşen denizin enginliğini yansıtan her fotoğraf bir özgürlük manifestosu niteliğinde…

Önceki ve Sonraki
Haberler