EN ÇOK
OKUNAN
EĞLENCE - KÜLTÜR SANAT

Ricky Gervais açıkladı: ‘After Life’ın 4. sezonu olacak mı?

Yazarı, yönetmeni ve başrol oyuncusu Ricky Gervais, Netflix’in fenomen dizilerinden biri olan ‘After Life’ın üçüncü sezonunu çekerek, iki sezondan fazla dizi yapmama kuralını bozmuş oldu. Ancak Gervais, dizinin. Dördüncü sezonunu çekmemeye kararlı

Ricky Gervais açıkladı: ‘After Life’ın 4. sezonu olacak mı?

Netflix’in en sevilen dizilerinden biri olan ‘After Life’ın üçüncü sezonu geçtiğimiz günlerde seyirciyle buluştu. Dizinin yazarı, yönetmeni ve başrol oyuncusu Ricky Gervais, böylelikle iki sezondan fazla dizi yapmama kuralını da bozmuş oldu. Şimdi dizinin hayranları, dördüncü sezonun gelip gelmeyeceğini merak etmeye başladı.

Ancak bu konuda Ricky Gervais kararlı; dördüncü sezon olmayacak!

Komedi-dramın tarzındaki dizinin üçüncü sezonu, önceki iki sezon gibi hayranlarından büyük ilgi gördü, ancak bu başarı Gervais’in fikrini değiştirmeyi başaramadı. Ünlü oyuncu, bu konuda çok kararlı olduğunu Deadline’a verdiği röportajda açıkladı: “Bir dizinin üçüncü sezonunu ilk defa yapıyorum çünkü bunun doğru olacağını düşündüm ve karakterlere aşık oldum. Bence bu olmalıydı. Ancak dördüncü sezonu yapmak hiç akıllıca olmaz.”

Önceki ve Sonraki
Haberler