MODA - ÜNLÜLER

Kendall Jenner-Bad Bunny aşkı, Gucci kampanyasıyla resmileşti

Geçtiğimiz Şubat ayından beri birlikte olan ama ilişkileri hakkında hiç konuşmayan Kendall Jenner ile Bad Bunny, Gucci’nin yeni kampanyası Valigeria’da birlikte yer aldı. İkili, havaalanında çekilen kampanya fotoğraflarıyla ilişkilerini resmileştirmiş oldu

Kendall Jenner-Bad Bunny aşkı, Gucci kampanyasıyla resmileşti

Güzel model Kendall Jenner ile şarkıcı Bad Bunny, lüks moda markası Gucci'nin Valigeria adlı son kampanyasında başrolü üstleniyor. ‘Birlikte seyahat etmenin mahremiyetini’ göstermeyi amaçlayan kampanya ile ilişkileri de resmileşmiş olan Jenner ve Bunny fotoğraflarda, Gucci kıyafetleri içinde havaalanında görülüyor.

Fotoğrafçı Anthony Seklaoui'nin görüntülediği ve 1990'ların ‘Jet Set’ ihtişamından ilham alan kampanya fotoğraflarının birinde, 29 yaşındaki şarkıcısının 27 yaşındaki sevgilisine arkadan sarıldığı görülüyor ve ikili Gucci bavullarından oluşan bir kulenin üzerinde oturuyor.

Başka bir karede Jenner, bir havaalanı sandalyesinde otururken, tepeden tırnağa Gucci kıyafeti giymiş ve telefonuna bakarken görülüyor. Yanındaki koltukta bir Gucci el çantası ve diğer yanında da üzerinde klasik Gucci monogramlı neon yeşili el çantası bulunan bir Gucci bavul duruyor.

Bir diğer karede Gucci monogramlı ters bir şapka takan Bad Bunny, neon mavisi detaylı klasik monogramlı bir çantayla havaalanının yürüyen merdiveninden aşağı inerken görülüyor. Omzunda ise ikinci bir neon mavisi Gucci spor çantası bulunuyor. Son karede ise çift, yürüyen merdivenlerden inerken tepeden tırnağa Gucci ürünleriyle dikkat çekiyor.

Kampanya için hazırlanan basın bültenine göre görsellerde yer alan ürünler, Gucci Savoy imzalı koleksiyonan. Bunlar arasında farklı boyutlardaki GG Supreme spor çantaları, sırt çantaları, sert valizler ve ‘GG monogramı ve/veya web şeridi gibi mirastan ilham alan tasarım öğelerinin birleşimi’ ile öne çıkan arabalar yer alıyor. Gucci, kampanyada ayrıca ‘kabartmalı GG’ kauçuklu deri stillerin yanı sıra ‘floresan deri detaylara’ sahip yeni tasarımların da tanıtılacağını belirtti.

Yeni Kreatif Direktör Sabato De Sarno kampanyayla, Gucci'nin tarihine saygı duruşunda bulunmak amacıyla ‘macera ve lüks seyahatte yeni bir çağ’ başlatmayı hedefliyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
psikolog çift terapisi