MODA - ÜNLÜLER

Katy Perry, sahibi olduğu ayakkabı markasının yeni koleksiyonu için poz verdi

Şarkıcı Katy Perry, kendi adını taşıyan ayakkabı markasının 2023 Sonbahar koleksiyonu için renkli bir kampanya hazırladı. Kampanya için objektif karşısına geçen Perry, “Koleksiyondaki her bir parça cesur baskılar ve eğlenceli dokulara sahip" diyor

profil
BT Ekip
11.10.2023
Katy Perry, sahibi olduğu ayakkabı markasının yeni koleksiyonu için poz verdi

Ünlü şarkıcı Katy Perry, sahibi olduğu Katy Perry Collections adlı ayakkabı markasının 2023 Sonbahar-Kış kampanyası için objektif karşısına geçti. Los Angeles'ta Greg Swales'in görüntülediği kampanya, renk ve stil patlamasıyla dikkat çekiyor.

Zamanı geriye çeviren koleksiyon, sizi onlarca yıl boyunca bir stil yolculuğuna çıkarıyor. Koleksiyon; 60'ların dans pistinden çıkan, 70'ler western'inin cazibesi ve 80'ler punk'ının asi havasıyla birleşen parçalardan oluşuyor... Cesur ve canlı arka planların önünde öne çıkan ayakkabılar, adeta geleneklere meydan okuyor.

Katy Perry, "Bu seri için, Katy Perry Collections markasının özünden yararlanarak 'pixie disco uzay kovboy kızı'nı düşündüm; koleksiyondaki her bir parça cesur baskılar ve eğlenceli dokulara sahip" diyor.

89-169 dolar arasında değişen etiketlere sahip ayakkabılardan oluşan koleksiyon, baş döndürücü bir tarz sunuyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog