MODA - ALIŞ - VERİŞ

İspanyol sanatçı Ricardo Cavolo’nun çizimleri yeni Skechers koleksiyonunu süslüyor

Ayakkabı markası Skechers, Görsel Sanatçı serisinin ikinci bölümü olarak İspanyol multimedya sanatçısı Ricardo Cavolo ile yaptığı iş birliği yaptı. Skechers x Ricardo Cavolo kadın ayakkabı kapsül koleksiyonu, illüstratörün ünlü yanan kalp ve göz görsellerini üç stil ve konfor teknolojisinden oluşan seçilmiş bir seçki üzerinde sunuyor

profil
BT Ekip
10.10.2023
İspanyol sanatçı Ricardo Cavolo’nun çizimleri yeni Skechers koleksiyonunu süslüyor

Skechers ile İspanyol multimedya sanatçısı Ricardo Cavolo, iş birliği yaparak özel bir kapsül koleksiyon hazırladı. Skechers’ın Görsel Sanatçı serisinin ikinci bölümü olarak piyasaya sürülen koleksiyonda; markanın ayakkabılarını, illüstratörün ünlü yanan kalp ve göz görselleri süslüyor.

Halk sanatlarını ve geleneksel sanatları ruhani imgeler ve modern dövme kültürüyle birleştirmesiyle tanınan Cavolo, iş birliği hakkında şunları söyledi: "Sanatım, karakterlerin ve onların deneyimlerinin hikayelerini, kültürü ve zamanı aşan görüntüler aracılığıyla anlatıyor. Artık aramızda dolaştıkları bu yeni boyuta doğru yolculuklarına devam ettiklerini görmek çok güzel bir kavram. Skechers'ın sanatı kutladığını ve bize bu inanılmaz deneyimi yaşatmak için sanatçıları ve moda endüstrisini nasıl bir araya getirdiğini görmek çok güzel."

Skechers başkanı Michael Greenberg ise şunları ekledi: “Ricardo Cavolo'nun sanatı türünün tek örneği. Ateşli ve doğrudan kalbe işliyor. Bunu hem görsellerinde, hem de kişisel olarak tasarladığı koleksiyonun üst kısımlarında gördüğünüz anda hissedebiliyorsunuz. Yaratıcı sesimizi en iyi nasıl koruyup geliştirebileceğimizin tartışıldığı bir dünyada, Görsel Sanatçı serilerimiz aracılığıyla büyük yeteneklerle el ele çalışmaktan ve onların yaratıcılıklarının bize nasıl ilham verdiğini göstermekten gurur duyuyoruz. Cavolo'nun sevgi, empati ve umut simgelerinin tümü bunların somutlaşmış halidir."

Ricardo Cavolo koleksiyonu, Skechers'ın Görsel Sanatçı serisi kapsamında piyasaya sürülen ikinci kapsül. Markanın, Amerikalı sanatçı ve tasarımcı Jen Stark'ın bu yaz hipnotik ikonik damlama desenleri koleksiyonuyla lansmanı yapılan giyilebilir sanat galerisi, 2024'teki lansmanlarda vizyonerlerin Skechers ürünleri üzerindeki farklı tasarımlarına ışık tutmaya devam edecek.

Skechers x Ricardo Cavolo sınırlı sayıdaki kapsül koleksiyonu; İspanya'da skechers.es adresinde, Gran Vía 31'deki Skechers mağazasında ve Madrid'deki El Corte Inglés'teki mağazasının yanı sıra Barselona'daki Portaferrissa 25'teki perakende satış noktasında mevcut. Koleksiyon ayrıca ABD'deki Skechers perakende mağazalarına ve web siteleri ile ve seçilmiş küresel pazarlara da sunulacak.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog