EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Katy Perry’den bahara özel ayakkabı koleksiyonu

Katy Perry Collection adını verdiği markasını hareketlendirme kararı alan ünlü şarkıcı Katy Perry, işe bahar için bir ayakkabı koleksiyonu hazırlayarak başladı. Çiçek ve plaj temalarında hazırlanan koleksiyonda 19 model bulunuyor

Katy Perry’den bahara özel ayakkabı koleksiyonu

Grammy adayı müzisyen Katy Perry; Katy Perry Collections markasının yeniden lansmanının bir parçası olarak ilkbahar ayakkabı koleksiyonunu piyasaya sürdü. Bu; markasını 2017 yılında Global Brands Group ile birlikte kuran Perry’nin, yoluna tek başına devam etme kararı aldıktan sonra çıkardığı ilk koleksiyon oldu.

Koleksiyonla ilgili verdiği röportajda “Markamın yavaş yavaş hiçliğe dönüşmesine izin verebilirdim” diyen Perry, sözlerine şöyle devam etti: “Ama her zaman olduğu gibi ben meydan okumayı ve kendimle bahse girmeyi tercih ettim.”

Katy Perry’nin yeni bahar koleksiyonu iki temaya bölünmüş 19 stilden oluşuyor: Çiçek ve plaj. Koleksiyonda platform topuklu, minik topuklu, mokasen, spor ve dolgu topuklu ayakkabılar ile sandaletler yer alıyor. Koleksiyonda yer alan modellerde tamamen vegan deri, PVC ve kanvas gibi malzemeler kullanılmış.

Önceki ve Sonraki
Haberler