EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Kate Moss’u en iyi giydiren 3.500 $’lık mücevher kazanacak

Kate Moss, mücevher markası Messika Paris ile birlikte sanal dünyaya katılıyor. İnteraktif lüks stil oyunu DREST’te avatarıyla yer alacak olan Moss, dileyen herkes tarafından giydirilebilecek. Kate Moss’a en iyi görünümü kazandıran bir oyuncu, Messika tarafından 3.500 $ değerinde bir mücevherle ödüllendirilecek

Kate Moss’u en iyi giydiren 3.500 $’lık mücevher kazanacak

Dünyanın en ünlü modellerinden biri olan Kate Moss’un stilini oluşturmaya ne dersiniz? Editör Lucy Yeomans tarafından yaratılan ve dünyanın ilk interaktif lüks stil oyunu olan DREST; oyuncuların, en sevdikleri modeli en sevdikleri markaları kullanarak giydirilmelerine olanak tanıyor.

Stil oyununun ilk konuk avatarı olan Kate Moss, iki haftalığına DREST evrenine adım atacak. Oyuncular; süper modelin Parisli mücevher markası Messika ile yaptığı iş birliğinden parçalar ve DREST platformunda bulunan 250'den fazla lüks markanın giysi ve aksesuarlarıyla podyum efsanesini giydirmeye davet edilecek. Messika ayrıca bir DREST stilistini, yaklaşık 3.500 $ değerinde bir mücevherle ödüllendirecek. Kazanan stilist, Kate Moss tarafından seçilecek.

Önceki ve Sonraki
Haberler