EN ÇOK
OKUNAN
EĞLENCE - ÜNLÜLER

Sarah Jessica Parker-Matthew Broderick çifti Broadway’de tam not aldı

Hollywood’un mutlu çiftlerinden Sarah Jessica Parker-Matthew Broderick, dün seyirciyle buluşan yeni Broadway oyunları ‘Plaza Suite’ ile eleştirmenlerden tam not almayı başardı. Parker ile Broderick komedi tarzındaki ve 1960'larda geçen oyunda, bir otelin aynı odasında konaklayan üç ayrı çiftin hikayesini anlatıyor

Sarah Jessica Parker-Matthew Broderick çifti Broadway’de tam not aldı

Şu sıralar ‘Sex ant the City’nin devamı niteliğindeki ‘Just Like That’ ile ekranlara gelen Sarah Jessica Parker’ın, kendisi gibi oyuncu olan eşi Matthew Broderick ile birlikte sahneye çıktığı Broadway oyunu ‘Plaza Suite’ dün ilk kez seyirciyle buluştu.

Broadway'deki Hudson Theatre'da sahnelenen, Neil Simon'ın imzasını taşıyan ‘Plaza Suite’, üç farklı çiftin Plaza Hotel’in 719 numaralı suitinde geçen hikayesini anlatıyor.

Oyundaki performanslarıyla eleştirmenlerden tam not alan Sarah Jessica Parker ve Matthew Broderick, seyirciden de bol bol alkış topladı. Eleştirmenlerin çoğu; 1960’larda geçen komedi tarzındaki oyunun, ‘Sex and the City’ hayranlarına ‘And Just Like That’den çok daha keyif vereceğini yazdı.

Parker ve Broderick, oyunda ilk önce 23’üncü evlilik yıl dönümlerini kutlayan bir karı-koca olarak seyircinin karşısına çıkıyor. Ardından New Jersey'li bir ev kadını, büyük bir Hollywood yapımcısı haline gelen lise sevgilisiyle gizlice bir araya geliyor ve olaylar gelişiyor. Parker ve Broderick son olarak da, düğün gününde evlenmeyi reddettiği için kendisini banyoya kilitleyen kızlarıyla uğraşan bir çift olarak çıkıyor seyircinin karşısına. Ve tüm bu olaylar, Plaza'daki Suite 719'da yaşanıyor.

‘Plaza Suit’ sadece komedi unsurları ve oyunculuklarıyla değil görkemli dekoru ve kostümleriyle de seyircinin ve eleştirmenlerin beğenisini kazanmayı başardı.

Önceki ve Sonraki
Haberler