EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Kate Middleton, küpeleriyle Danimarka’yı onurlandırdı

Şu sıralar Danimarka’da resmi ziyarette olan Cambridge Düşesi Kate Middleton, ziyaretinin ilk gününde Danimarka bayrağının renklerini taşıyan kıyafetini tamamlamak için Kopenhag’lı tasarımcı Maria Black’in imzasını taşıyan 366 dolarlık küpeleri tercih etti

Kate Middleton, küpeleriyle Danimarka’yı onurlandırdı

40 yaşındaki Cambridge Düşesi Kate Middleton, ziyaret ettiği ülkelerde genellikle yerel tasarımcıların imzasını taşıyan parçalar ya da ülke için kültürel açıdan önemli kıyafetler giyerek ev sahibi ülkeyi onurlandırmayı seviyor. Şu sıralar kraliyet adına Danimarka’da olan Middleton, bu özelliğini bu kez de bozmadı ve ziyaretinin ilk gününde, Kopenhag merkezli tasarımcı Maria Black tasarımı küpeleriyle boy gösterdi.

Ucunda damla şeklinde inciler olan altın kaplama ‘Cha Cha’ adlı küpelerin fiyatının ise 366 dolar olduğu öğrenildi.

Middleton, küpelerini, Monica Vinader tasarımı, 390 dolarlık, ucunda yine inci bulunan vintage bir kolyeyle tamamladı. Güzel düşes, kıyafet seçimini ise parlak kırmızı Zara blazer ve Me + Em imzalı beyaz, fırfırlı bir gömlekten yana yaparak, Danimarka bayrağının renkleriyle eşleşmeyi başardı.

Kate Middleton, kıyafetini Roland Mouret imzalı siyah pantolonu, 695 dolarlık bir etikete sahip olan Gianvito Rossi marka siyah ayakkabıları ve en sevdiği çantalardan biri olan Aspinal of London’ın 850 dolarlık siyah ‘Midi Mayfair’i ile tamamladı.

Önceki ve Sonraki
Haberler