MODA - ÜNLÜLER

Kaia Gerber, Alaïa İlkbahar 2023 kampanyasında başrolde

Annesi Cindy Crawford gibi başarılı bir model olma yolunda hızla ilerleyen Kaia Gerber, son olarak Alaïa markasının Kış-İlkbahar 2023 kampanyasının yıldızı olarak karşımıza çıkıyor

Kaia Gerber, Alaïa İlkbahar 2023 kampanyasında başrolde

Alaïa markasının Kış-İlkbahar 2023 kampanyasında, son dönemin gözde modellerinden Kaia Gerber başrolü oynuyor. Kampanya fotoğrafları, Los Angeles'taki Sterling Ruby Studio'da Tyrone Lebon tarafından çekildi.

Efsanevi bir model olan annesi Cindy Crawford, Azzedine Alaïa'nın yakın arkadaşı olan Gerber, kampanyada bu zamansız bağı ve Alaïa'nın benzersiz aile ruhunu yansıtıyor.

Genç modelin fotoğraflarının çekildiği Sterling Ruby Studio’nun rafine ve kaba ortamında, Kaia'nın güzelliği daha da göz kamaştırıyor. Fotoğraflardaki her ayrıntı, Pieter Mulier'in kreasyonlarını ve Alaïa'daki giysilere benzersiz yaklaşımını yüceltiyor.

Kırmızı, parlak beyaz ve siyah renklerin hakim olduğu koleksiyonda jean, örgü, saten ve ipek malzemeler dikkat çekiyor. Koleksiyondaki Le Babel çantada ise Sterling Ruby'nin heykellerinden birinden sarkan ünlü sarmal elbiseden ilham alınmış. Alaïa'nın ikonik çantası Le Papa'nın yeni versiyonu ise yeni ayrıntılarla tanıtıldı: Altın bir zincir ve ekstra bir sap.

Alaïa’nın kreatif direktörü Pieter Mulier, "Kaia beni büyülüyor çünkü gelişmeyi asla bırakmıyor" deyip ekliyor: “Güzelliği temsil ediyor ama aynı zamanda zekayı, hareketi ve gücü de bünyesinde barındırıyor. Eşsiz gücünü yücelten her şey... Alaïa kadınını seksi ve özgür kılan her şey…”

Önceki ve Sonraki
Haberler
psikolog çift terapisi