MODA - ALIŞ - VERİŞ

MSCHF’den çılgın tasarım: İki taraflı giyilebilen spor ayakkabı

Son dönemde devasa boyuttaki kırmızı botlarıyla dikkatleri üzerine çeken MSCHF markası, şimdi de görenleri şaşkına çeviren bir tasarımla karşımızda: Çift taraflı giyilebilen spor ayakkabı. İki topuk kısmı bulunan ayakkabı görenleri şaşkına çeviriyor

MSCHF’den çılgın tasarım: İki taraflı giyilebilen spor ayakkabı

Son zamanlarda Big Red Boots ile adını duyuran Brooklyn merkezli yaratıcı stüdyo MSCHF; şimdi de beklenmedik, çılgın bir spor ayakkabı tasarımıyla gündemde.

BWD olarak adlandırılan spor ayakkabı, çift yönlü ayak girişleri nedeniyle iki taraflı giyilebiliyor. İki ayakkabının bir araya getirilmiş gibi görünmesini sağlayan ayakkabının burun kısmı bulunmuyor, bunun yerine her iki tarafta topuklar yer alıyor.

Ayakkabının bir tarafında kauçuk tabanlı beyaz deri saya bulunuyor. Diğer tarafında ise süet kırmızısı saya dikkat çekiyor. Ayakkabının yan kısımlarda MSCHF logosu görülüyor. Spor ayakkabıların her iki tarafı, gri ve siyah diller ve siyah ayakkabı bağcıkları ile bir arada tutuluyor. Beyaz taraf daha çok slip-on terlik görünümü, diğer taraf ise kaykaydan ilham alan bir görünüm sunuyor.

MSCHF BWD’nin satışı, 11 Nisan'da yalnızca MSCHF uygulaması aracılığıyla başlayacak.

Önceki ve Sonraki
Haberler
psikolog çift terapisi