EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Jessica Simpson şimdi de erkek giyimine el atıyor

Ünlü şarkıcı Jessica Simpson, moda dünyasındaki başarısını katlamaya kararlı. Yakında erkekler için de bir koleksiyon hazırlayacaklarını söyleyen Simpson, “Bir erkeğin poposunun jean pantolonda nasıl görünmesi gerektiğini biliyorum” deyip ekliyor: “Eşim Eric Johnson, koleksiyonun çizgisini temsil etmek için mükemmel bir model ama asla yapmaz”

Jessica Simpson şimdi de erkek giyimine el atıyor

Şarkıcılıkta olduğu kadar moda dünyasında da büyük başarı elde eden Jessica Simpson, şimdi de erkek giyimine el atmaya hazırlanıyor. “Bir erkeğin poposunun jean pantolonda nasıl görünmesi gerektiğini biliyorum” diyen Simpson, People dergisine verdiği röportajda, eşi Eric Johnson'ın yakında çıkacak olan erkek giyim koleksiyonu için iyi bir model olacağını da sözlerine ekledi.

41 yaşındaki şarkıcı ve üç çocuk annesi Simpson röportajda, her zaman yeni bir şeyler ortaya koymayı sevdiğini söyleyerek ekledi: “Her zaman yapmak istediğim erkek giyimine nihayet giriyoruz. Eşim, koleksiyonun çizgisini temsil etmek için mükemmel bir model ama asla yapmaz!”

Ünlü şarkıcı, Jessica Simpson giyim markasını 2005'te kurdu ve Ekim 2021'de de şirketin tüm mülkiyetini üstüne aldı. Simpson, bu konuya ilgili “Artık annemle çalışıyorum. Ama onun patronu olmama rağmen o hala benim patronum gibi” diyor gülerek ve ekliyor: “Şaka bir yana gerçekten sağlıklı bir çalışma ilişkimiz var. Birbirimizi dinliyoruz ve birbirimizin fikirlerine saygı duyuyoruz. Kimseye cevap vermek zorunda değiliz.”

Şirketini yeniden kazanmak için yaptığı hamleyi kendisine yaptığı en iyi yatırım olarak nitelendiren Simpson, birçok insanın ondan korktuğunu, ancak kendisinin hiç korkmadığını söylüyor: “İş, markamı satın almaya geldiğinde hiç korkmadım. Bunun olacağını biliyordum. Zamanının geldiğini bildiğiniz şeylerden biriydi sadece.”

Önceki ve Sonraki
Haberler