EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Jessica Alba'dan 'duyarlı' koleksiyon

Oyunculuk kariyerinin yanı sıra organik ürünler satan Honest Company şirketini başarıya ulaştıran Jessica Alba, bu kez bir marka için kot koleksiyonu hazırlıyor.

profil
BT Ekip
04.02.2016
Jessica Alba'dan 'duyarlı' koleksiyon
Ünlü oyuncu Jessica Alba, DL 1961 adlı markayla kot pantolon koleksiyonu hazırlıyor. Alba, Ağustos'ta satışa çıkacak koleksiyon öncesi markanın İlkbahar koleksiyonu yüzü oldu.

Kot dendiği an akla gelen ilk isimlerden biridir Jessica Alba… Onu sokaklarda sürekli kot şortları, pantolonları, klasik 501’leri, kot tulumları, boyfriend pantolonları, skinny kotları arasında görebilirsiniz.

34 yaşındaki oyuncu da bu durumun farkında ve ilk işbirliğini çok sevdiği bir kot markası olan DL 1961 ile yaptı.  Alba’nın DL 1961’i seçmesinin nedeni ise markanın üretimlerinde çevreye karşı duyarlı olması.

Alba ilk olarak markanın 2016 İlkbahar koleksiyonunun yüzü oldu.Ağustos ayında ise 8-10 parçadan oluşan Jessica Alba özel koleksiyonu satışta olacak.

Jessica Alba koleksiyondaki ilhamını şu sözlerle açıklıyor,  “Hayatımdaki pek çok şey için ilham kaynağım 90’ların süper modelleri: Cindy, Naomi, Claudia. Haliyle yüksek bel ama fazla bol paça olmayan modellere döndüm. Benim tasarladığım kotlar kadınların bütün hatlarını göstermeye hazırlanıyor.”

Önceki ve Sonraki
Haberler