MODA - ÜNLÜLER

Jennifer Lopez ve Coach, yeni kampanyalarında 90’ları geri getiriyor

Coach’un marka elçisi olan Jennifer Lopez, son kampanyalarında 90’ları çağrıştıran bir görünüm ve şıklık sunuyor. Eşi Ben Affleck ile boşanacakları söylenen Lopez’in kampanya fotoğraflarında yüzüğünün parmağında olması ise dikkatlerden kaçmadı

profil
BT Ekip
04.07.2024
Jennifer Lopez ve Coach, yeni kampanyalarında 90’ları geri getiriyor

Bir stil ikonu ve çok yetenekli bir yıldız olan Jennifer Lopez, marka elçisi olduğu Coach’un yeni reklam kampanyasıyla karşımızda. 90’lara nostaljik bir geri dönüşü çağrıştıran ve eğlenceli havasıyla öne çıkan kampanya, vintage unsurları modern şıklıkla harmanlıyor.

Üç kareden oluşan kampanya fotoğraflarından birinde Lopez, parmağında alyansıyla birlikte Coach Tote çantasını tutarken zahmetsiz bir zarafet sergiliyor. Saç modeli ise retro hissini artırıyor.

Başka bir karede Lopez, rahat ama şık haki kıyafetiyle görülüyor. Gündelik bir ceket ve tişörtü dinozorlarla süslenmiş çoraplarla eşleştirerek eğlenceli ve ilginç yanını ortaya koyuyor.

Son fotoğrafta ünlü yıldız, pembe renkte, ‘C’ imzasıyla süslenmiş, Coach sportif ceketle görülüyor. Parlak bir gülümsemeyle giydiği ceketi şık bir çanta tamamlıyor.

Jennifer Lopez’in Coach’la olan iş birliği, onun yüksek profilli markalarla devam eden ilişkisinin bir parçası. Lopez, bu kampanyadan hemen önce Intimissimi’nin Silk koleksiyonunun tanıtımını yapmıştı.

Önceki ve Sonraki
Haberler