MODA - ÜNLÜLER

Jennie, Chanel’in yeni Coca Crush kampanyasının yıldızlarından biri oldu

Chanel’in şık ve modern parçalardan oluşan mücevher koleksiyonu Coco Crush için hazırlanan kampanya görücüye çıktı. Kampanyada Lucy Boynton ve Amandla Stenberg ile birlikte k-pop yıldızı Jennie de yer alıyor

profil
BT Ekip
04.01.2024
Jennie, Chanel’in yeni Coca Crush kampanyasının yıldızlarından biri oldu

K-pop grubu BLACKPINK'ten Jennie, müzikte olduğu gibi moda dünyasındaki yükselişine de devam ediyor. Geçen yılın sonunda Jacquemus'un tatil kampanyasında rol alan ve daha birkaç gün önce kendi moda markası Odd Atelier'i kurduğunu duyuran Jennie, yeni yılın ilk günlerinde Chanel'in yeni Coco Crush kampanyasının yüzlerinden biri olarak karşımıza çıktı.

Kampanyada Lucy Boynton ve Amandla Stenberg ile birlikte yer alan Jennie, markanın en yeni mücevher parçalarını sergileyen portre fotoğraflarıyla dikkat çekiyor.

Şu anda, bu mevcut kampanyanın sadece bir teaser olduğu ve bu ayın sonlarında daha geniş bir görüntü ve video paketinin gelmesi muhtemel olduğu görülüyor. Yakında Chanel'den ve markanın elçisi Jennie'den daha fazlasını öğrenmek için bizi takip etmeye devam edin.

Chanel Coco Crush koleksiyonu; şık ve modern parçalardan oluşuyor ve klasik House ürünleri arasında çapraz kesim desenler sunuyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog