EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Irina Shayk, Anine Bing’in Resort koleksiyonunu tanıtıyor

Süper model Irina Shayk, Danimarkalı tasarımcı Anine Bing'in kendi adını taşıyan markası için ikinci kez objektif karşısına geçti. Shayk, markanın Resort koleksiyonunda yer alan mayoları ve plaj kıyafetlerini tanıttı

Irina Shayk, Anine Bing’in Resort koleksiyonunu tanıtıyor

Ünlü Rus süper model Irina Shayk, Danimarkalı tasarımcı Anine Bing için ikinci kez objektif karşısına geçti. Daha önce de markanın tanıtımını üstlenen ünlü model, bu kez Anine Bing’in ilk resort koleksiyonunun tanıtımı için poz verdi.

Irina Shayk, son zamanlarda popülaritesi artan markanın, kendisiyle aynı adı taşıyan kurucusu dışındaki ilk yüzü olmuştu. Annie Bing markasının resmi olarak 10’uncu yıl dönümü için hazırlanan Resort koleksiyonunun tanıtım kampanyası, ünlü moda fotoğrafçısı Chris Colls tarafından Miami'de çekildi. Shayk’ın tamıtımını üstlendiği Resort koleksiyonu, 15 parça mayodan ve pareolardan oluşuyor.

Sosyal medyada 26.1 milyon takipçiye sahip olan Shayk, koleksiyonun tatınıtımı için objektif karşısına geçtiği sırada kendisi de aynadan bir selfie'sini çekip Instagram'da takipçileriyle paylaştı. Güzel modelin paylaşımına takipçilerinden beğeni yağdı. 

Önceki ve Sonraki
Haberler