MODA - ÜNLÜLER

Idris Elba, Calvin Klein Eternity reklamı için bu kez eşi Sabrina ile poz verdi

Ünlü oyuncu Idris Elba ve eşi Sabrina Elba, Calvin Klein’ın Eternity Aromatic Essence kampanyasında birlikte yer aldı. Çift, kampanya için Mert Alaş’ın objektifine aralarındaki bağı simgeleyen pozlar verdi

profil
BT Ekip
05.03.2024
Idris Elba, Calvin Klein Eternity reklamı için bu kez eşi Sabrina ile poz verdi

Calvin Klein, Idris Elba ve eşi Sabrina Elba'nın Eternity Aromatic Essence kampanyasının yeni yüzleri olarak duyurulması ile ünlü parfümü Eternity'nin hikayesinde yeni bir sayfa açtı.

Fotoğrafçı Mert Alaş tarafından çekilen reklam fotoğrafları, çiftin yakın bağını sergileyen dokunaklı siyah-beyaz portrelerden oluşuyor. Elba çiftinin Calvin Klein'ın yeni yüzü olarak duyurulmasına paralel olarak marka, kadınlar ve erkekler için Eternity eau de parfum şişelerinin güncellenmiş bir versiyonunu da tanıttı.

Kadınlar için klasik koku; üst notalarda frezya, mandalina ve adaçayı, kalp notalarında beyaz zambak, kadife çiçeği ve nergis ile tamamlanan ve temel notalarda paçuli, sandal ağacı ve amber ile desteklenen kendine özgü karışımını koruyor.

Kampanyayla ilgili yapılan basın açıklamasında Idris ve Sabrina Elba, Calvin Klein mirasına katılma konusundaki heyecanlarını dile getirdi. Bültende çiftin, kampanyanın zamansız ve destekleyici sevgi temasıyla uyum sağladığına da yer veriliyor.

Çifte göre, Eternity'yi temsil etme fırsatı mükemmeldi ve gerçek hayattaki bağlarını ve ortak yolculuklarını simgeliyordu. Çift, kampanyanın çağdaş dünyada sevme, destekleme ve birlikte büyüme deneyimlerini yansıttığını vurguladılar.

Kampanya için hazırlanan tanıtım videosunda Elba çifti, FKA Twigs’in seslendirdiği ‘Fever’ şarkısının cover'ı eşliğinde bir dizi şehvetli sahnelerde yer alıyor ve görsel anlatıya modern bir işitsel dokunuş katıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog