EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Hemington İlkbahar-Yaz 2020

Hemington, 2020 İlkbahar-Yaz Summer Chronicles koleksiyonu Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul kapsamında Buse Terim Bahçekapılı ev sahipliğinde 10 Ekim akşamı Zorlu PSM’de tanıtıldı.

profil
BT Ekip
11.10.2019
Hemington İlkbahar-Yaz 2020

Yaz aylarında Fas’a yapılan yolcuklardan ilham alan Hemington Chronicles koleksiyonunun etkileyici defilesi Buse Terim Bahçekapılı ev sahipliğinde gerçekleşti. Defileye aralarında Irmak Ünal, Volkan Bahçekapılı, Nilperi Şahinkaya, Emre Yusufi, Berkay Şahin, Özlem Şahin, Burcu Binici, Yağmur Ün, Yiğit Dikmen gibi isimlerin bulunduğu moda, tasarım, sanat, cemiyet hayatından çok sayıda davetli katıldı.


Koleksiyon zarif çizgiler, şık detaylar, doğal kumaşlar, ustalıkla işlenen tasarımlar ve renk kombinasyonlarıyla, ilkbahar yaz sezonunda erkeklere iddialı öneriler sunuyor. Mısır’ın bereketli ve kadim topraklarında yetişen dünyanın en kıymetli ham maddelerinden Giza pamuğunun yoğun olarak kullanıldığı koleksiyonda; kruvaze ceketler, özel detaylara sahip pantolonlar, eşsiz desenlerle tasarlanan emprime ve nakışlı tshirtler, casual şıklık sunan keten ve pima pamuk gömlekler, yazlık ipek trikolar ve giza pamuk trikolar, gözalıcı renklere sahip deniz şortları dikkat çekiyor. Hemington 2020 İlkbahar-Yaz Summer koleksiyonu markanın kendi iplik ve kumaş seçkisini ortaya koyuşu ile fark yaratıyor.


Önceki ve Sonraki
Haberler