MODA - ÜNLÜLER

Hazar Ergüçlü, Burberry'nin Londra Harrods'da gerçekleştirdiği özel davete katıldı

Modern İngiliz lüks markası Burberry, keşif ve doğaya adanmış mirasını kutlamak için ünlü alışveriş merkezi Harrods'u bir ay boyunca mavi şövalye temasına dönüştürüyor. Bu özel iş birliğini kutlamak için gerçekleştirilen davete Türkiye’den ünlü oyuncu Hazar Ergüçlü katıldı

profil
BT Ekip
19.02.2024
Hazar Ergüçlü, Burberry'nin Londra Harrods'da gerçekleştirdiği özel davete katıldı

Ünlü kaşifleri giydirmekten maceraperestler için ekipman üretmeye kadar, doğa ve açık havayı her zaman DNA'sının bir parçası haline getiren Burberry, Harrods iş birliği ile de markanın tarihi mirasını sergiliyor.

Burberry'nin keşif ruhunun hayata geçişine tanık olmak için Brompton Road'taki Harrods'un ünlü yeşil tenteleri, Burberry ekosesiyle yeniden tasarlanırken, pencereler gergi ipleri, dökümlü su geçirmez kumaşlar ve karabinalar gibi açık havadaki doğa aktivitelerinden ilham alan kamp bileşenleriyle süslendi.

Harrods'un dış cephesi geceleri, Kreatif Direktör Daniel Lee tarafından tanıtılan ve markanın yeni imza rengi olan şövalye mavisiyle aydınlatılıyor.

Şubat ayı boyunca, şövalye mavisi bankların bulunduğu özel piknik alanının yanı sıra 5. Kapı'da yer alan Burberry yiyecek kamyonunda sunulan İngiliz hamur işleri ve sıcak içeceklerden oluşan mönü ziyaretçilerin içini ısıtıyor.

Bu özel iş birliğini kutlamak için geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen davete, Burberry’nin konuğu olarak Türkiye’den ünlü oyuncu Hazar Ergüçlü katıldı.

Önceki ve Sonraki
Haberler