MODA - ALIŞ - VERİŞ

TAG Heuer, gözlük pazarına geri dönüyor

2002 yılında başladığı gözlük üretimine 2016 yılında son veren TAG Heuer, sekiz yılın ardından çıkardığı koleksiyonla gözlük pazarına geri dönüyor. TAG Heuer gözlükleri, üç yeni seriyle geliyor: Pro Performance, Sport Performance ve Daily Performance

profil
BT Ekip
19.02.2024
TAG Heuer, gözlük pazarına geri dönüyor

İsviçreli marka TAG Heuer, 2016 yılında gözlük üretimini durdurduktan sonra artık kategorideki kürelerini genişletmeye devam ediyor.

TAG Heuer saat yapımcılığındaki üstünlüğüyle tanınıyor; ancak İsviçreli lüks marka, aynı zamanda gözlük alanıyla da ilgileniyor. Marka, güneş gözlüğü pazarına ilk olarak 2002 yılında girdi ve 2016 yılında bu kategorideki üretimine ara verene kadar yeni koleksiyonlar üretmeye devam etti. Ancak şimdi TAG Heuer, Renato Montagner'in yaratıcı yönetimi altında gözlük serisini yeniden piyasaya sürdü.

Montagner, yaptığı açıklamada, "Yeni TAG Heuer Gözlük serisi, üst düzey inovasyon ve tasarımın zirvesini temsil ediyor" deyip sözlerine şöyle devam etti: “Her model, her koşulda en iyi performansı sağlayacak şekilde tasarlanmış yüksek performanslı malzemeler ve ayrıntılarla en yüksek standartları karşılıyor. Bu, gözlüklerin artık kullanım işlevine bağlı olmadığı, tarzını teknolojinin güzelliğinden aldığı avangart bir estetikle sonuçlanıyor.”

TAG Heuer gözlükleri yeni bir görünümde üç yeni seriyle geliyor: Pro Performance, Sport Performance ve Daily Performance… Pro Performance serisi, sporcular ve macera arayanlar için çağdaş tasarımları üst düzey teknolojiyle besliyor. Spor Performansı kategorisi, ‘olağanüstü işlevselliğe’ sahip gözlük arayan kişilere yönelikken, Günlük Performans serisi, çok yönlülüğü ve sportif dokunuşlarıyla dikkat çekiyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog