EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Harry Styles ile Gucci’den sürpriz koleksiyon: HA HA HA

Ünlü müzisyen Harry Styles, yakın arkadaşı olan Gucci’nin kreatif direktörü Alessandro Michele ile birlikte lüks moda evi için bir koleksiyon hazırladı. 'Gucci HA HA HA' adı verilen koleksiyon ismini, Harry ile Alessandro isimlerinin baş harflerinden alıyor. Koleksiyon, ‘yeni bir erkeksi zarafet’ sunuyor

Harry Styles ile Gucci’den sürpriz koleksiyon: HA HA HA

Son dönemin en popüler müzisyenlerinden Harry Styles ile lüks moda evi Gucci, yeni bir iş birliğine imza attı. İş birliği, Styles ile markanın kreatif direktörü Alessandro Michele arasındaki dostluğa dayanıyor.

Styles ile Michele, iş birliğinden doğan 'Gucci HA HA HA' koleksiyonun, ‘yaratıcı bir yolculuğun başlangıç ​​noktası’ olduğunu söyledi. 'Gucci HA HA HA' koleksiyonu, 1970'lerin pop ve bohem tarzından, ‘beyefendi imajının yeniden şekillendirilmesine’ kadar uzanan bir estetik karışımından oluşuyor. Koleksiyonda, yeni bir ‘erkeksi zarafet’ vizyonu üzerine inşa edildiği söylenen çeşitli ceketler, gömlekler, kabanlar, pantolonlar ve aksesuarlar yer alıyor.

Koleksiyondaki parçaların çoğunda, erkekliği yeniden tanımlamak için eksantrik baskılar kullanılmış. İşlenmiş kot ceket, kadife takım elbise, baskılı pijamalar, bowling gömlekleri, kapüşonlu montlar ve pilili etekler gibi bir dizi temel parçanın her biri, Styles ve Michele'in geçmişlerine göndermede bulunuyor. Ayrıca koleksiyonun genelinde; Harry ve Alessandro'nun baş harflerini kullanan 'Gucci HA HA HA' adı, baskılarda ve giysi etiketlerinde bir motif olarak görülüyor.

İş birliği ile ilgili konuşan Gucci Kreatif Direktörü Alessandro Michele, “Harry'nin inanılmaz bir moda anlayışı var. Dayatılmış zevk ve sağduyu standartlarına ve görünümün homojenleştirilmesine inat, kıyafetlerini bu kadar özgün bir şekilde birleştirme yeteneği inanılmaz” dedi. Michele, koleksiyon üzerinde birlikte çalışma fikrinin ikili arasındaki bir telefon görüşmesinde doğduğunu söyledi.

Hazır giyimden papyon, çorap, gözlük gibi aksesuar çeşitlerine kadar pek çok çeşit içeren koleksiyondan paylaşılan yeni görüntüler arasında; üstünde kırmızı kalp motifi bulunan bir bot ile tişört ve triko ürünlerde görülen ayı grafikleri ile ayı şeklinde kolye uçları ve broşlar dikkat çekiyor.

Harry Styles x Gucci koleksiyonu Ekim ayında piyasaya çıkacak.

Önceki ve Sonraki
Haberler