EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Hadid kardeşler Versace için birlikte poz verdi

Bella ve Gigi Hadid kardeşler, Versace’nin İlkbahar 2022 kampanyası için birlikte kamera karşısına geçti. Çekimler sırasında bir karede iki kardeşe, markanın başındaki isim olan Donatella Versace de eşlik etti

Hadid kardeşler Versace için birlikte poz verdi

Son dönemin en gözde modellerinden Gigi ve Bella Hadid kardeşler, Versace’nin İlkbahar 2022 kampanyası için birlikte kamera karşısına geçtiler. Versace’nin başındaki isim olan Donatella Versace de bir karede kardeşlerle birlikte poz vermeyi ihmal etmedi. Donatella Versace’nin kendi Instagram hesabında paylaştığı fotoğraflardan biri olan bu karede, klasik Versace desenleri taşıyan siyah elbiseler giyen üçlünün yere uzanarak poz verdiği görülüyor. Bella ve Gigi Hadid’in elbiselerinin, yanları pencereli mor ve turuncu çoraplarla renklendirildiği ve her üç ismin de platform topuklu ayakkabılar giydiği dikkatlerden kaçmıyor.

Diğer karelerde ise Bella ve Gigi Hadid kız kardeşler, birbirlerine sarılırken ya da yan yana uzanırken görülüyor. Bir karede ise iki kız kardeşe, Versace’nin İlkbahar/Yaz 2022 Erkek Giyim kampanyasında rol alan markanın en yeni yüzü Maluma da eşlik ediyor.

Donatella Versace, Hadid kardeşlerin yer aldığı kampanyayı duyurduğu Instagram paylaşımında ise şöyle yazdı: “Aile benim için çok önemli, bu yüzden bu fotoğrafların kız kardeşliğe odaklanmasını istedim. Bu kampanyayı o kadar çok seviyorum ki, Versace kraliçelerim @gigihadid ve @bellahadid’e bir karede katılmadan edemedim!”

Hadid kardeşler birlikte poz vermeyeli yaklaşık iki yıl olmuştu. Eskiden daha çok birlikte çalışmayı tercih eden iki kardeş, son dönemde kendi yollarında ayrı ayrı yürümeyi tercih ediyor. Zaman zaman bazı defilelerde aynı podyumda yürüseler de Şubat 2020’de Vogue dergisi için birlikte poz vermelerinden bu yana fotoğraf çekimi için bir araya gelmemişlerdi.

Önceki ve Sonraki
Haberler