EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

H&M'in yeni filminde Gigi Hadid başrolde

H&M’in 2022 ilkbahar/yaz koleksiyonu Hôtel Hennes için çekilen filmde ünlü model Gigi Hadid başrolde yer alıyor. Hadid filmde; eğlencenin ve modanın buluştuğu bir otelin sahibini canlandırıyor

H&M'in yeni filminde Gigi Hadid başrolde

H&M, Hôtel Hennes koleksiyonunu keyifli ve yepyeni bir filmde tanıtıyor. Hôtel Hennes, sanatçıların, düşünürlerin ve ikonların takıldığı, iş birliği yaptığı ve konakladığı efsanevi sanat otellerinden ilham alan kurgusal bir moda destinasyonu. Estetiğin abartılı ve deneysel olduğu, hikayelerin dönüp durduğu, hayallerin kurulduğu, modanın kurallarının olmadığı bir yer.

Hôtel Hennes için çekilen filmi yöneten direktör Bardia Zeinali, “Hôtel Hennes görsel olarak bir harikalar diyarıdır; yıldızlar her zamanki rollerinde değiller ve her kare yeni bir maceraya atılım” diyor. Filmde otel sahibini, ünlü model Gigi Hadid canlandırıyor. Yeni otel misafirine model Jill Kortleve, belboy’a manken Jazzelle Zanaughtti, otele yeni giriş yapan tatilcilere Young Emperors’dan Isabelle Chaput ve Nelson Tiberghien hayat veriyor. Ayrıca filmde; housekeeping başkanı olarak model Olivia Vinten, güzellik başkanı olarak dansçı ve içerik yaratıcısı Donté Colley, cankurtaran olarak model Devyn Garcia, moda yazarı olarak editör Julia Hobbs, catwalk modeli olarak Precious Lee ve otelin resepsiyonisti olarak içerik yaratıcısı Christina ‘Tinx’ Najjar yer alıyor.

Gigi Hadid, başrolünde olduğu film için “Bu, geçmişte çok fazla yaratıcılığın mekanı haline gelen o büyülü otellere bir saygı duruşudur. Sette çok eğlendim ve bence bu,. filmde kendini gösteriyor. Film; davetkar, eğlenceli ve maceracı” diyor.

Kampanya filminin ruhu; plaj havluları, güneş gözlükleri, bez çantalar, bikiniler, şortlar ve tişörtler dahil olmak üzere yeni Hôtel Hennes ürünlerinin piyasaya sürülmesiyle kutlanmaya devam ediyor. H&M Kreatif Danışmanı Ann-Sofie Johansson, “Müşterilerimizi, ilkbahar ve yaz koleksiyonlarımızın kutlandığı kurgusal ve büyülü bir yer olan Hôtel Hennes dünyasına davet etmekten heyecan duyuyoruz. Müşterilerimizi dört gözle H&M'in yeni sezonunu karşılamaya bekliyoruz!” diyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler