MODA - ÜNLÜLER

Güney Koreli kız grubu LE SSERAFIM, Louis Vuitton'un en yeni marka elçileri oldu

Son dönemde moda dünyasının gözdeleri haline gelen Güney Koreli sanatçılar, lüks markaların marka elçileri olarak karşımıza çıkmaya devam ediyor. Son olarak da Güney Koreli kız grubu LE SSERAFIM, Fransız lüks markası Louis Vuiton'un en yeni marka elçileri olarak açıklandı

profil
BT Ekip
17.10.2023
Güney Koreli kız grubu LE SSERAFIM, Louis Vuitton'un en yeni marka elçileri oldu

Kim Chaewon, Sakura, Huh Yunjin, Kazuha ve Hong Eunchae'den oluşan Güney Koreli kız grubu LE SSERAFIM, Louis Vuitton’un Güney Kore'ye özel hazırladığı yeni kapsül koleksiyonunun yüzü oldu. Sonbahar Öncesi 2023 defilesinde görülen çantalardan ilham alan kapsül koleksiyon, Louis Vuitton'un ikonik siluetlerinin hem klasik, hem de yeni stillerinin yeniden tasarlanmış versiyonlarını içeriyor.

Louis Vuitton Kadın Koleksiyonları Sanat Direktörü Nicolas Ghesquière, yaptığı basın açıklamada bulundu “LE SSERAFIM'in marka elçisi olarak Louis Vuitton'a katılmasından dolayı çok heyecanlıyım. İlk kez Seul'deki Prefall defilemizde tanışmıştık ve performanslarıyla afterparty'ye getirdikleri enerjiyi gerçekten çok sevdim. Her birinin o kadar benzersiz bir tarzı var ki, bir aradayken çok havalı ve özgün hissettiriyorlar."

Önceki ve Sonraki
Haberler