MODA - ALIŞ - VERİŞ

Pandora’dan Game of Thrones hayranlarına özel koleksiyon

Pandora dünyanın en çok izlenen dizilerinden biri olan Game of Thrones hayranları için özel olarak tasarladığı Game of Thrones x Pandora koleksiyonu tanıttı. Koleksiyon 11 mücevherden oluşuyor

profil
BT Ekip
17.10.2023
Pandora’dan Game of Thrones hayranlarına özel koleksiyon

Mücevher markası Pandora, Game of Thrones dizisinin ikonik sembollerinden ilham alarak özel bir koleksiyon hazırladı. Yeni zanaatkarlık tekniklerini sergileyen koleksiyonda 11 mücevher yer alıyor.

Warner Bros. ve Discovery Global Consumer Products iş birliği ile hayata geçen Game of Thrones x Pandora koleksiyonu, giyilebilir tasarımlarda dizi evrenlerine hayat veriyor. Koleksiyondaki her mücevher bir hikaye anlatıyor ve kullanıcıları, dizinin farklı temalarını kullanarak kendilerini ifade etmeye davet ediyor.

Pandora'nın Kreatif Direktörleri A. Fillippo Ficarelli ve Francesco Terzo, ortaklık hakkında şunları söylüyor: "Koleksiyondaki her mücevher bir hikaye anlatıyor ve sizi dizideki ana karakterlerin anılarına götürüyor. Dizinin sembollerini ve işaretlerini temsil etmek bizim için çok önemliydi. Onların hikayeleri kendinizi güçlü ve her şey mümkünmüş gibi hissettiriyor.”

Game of Thrones dünyası krallıklar, aileler ve onları temsil eden zırhlarıyla birleşmiş karakterlerle ünlü. Pandora bu koleksiyonda mücevher kavramını zırh olarak ele alıp dizinin unsurlarını giyilebilir tasarımlara dönüştürüyor.

Koleksiyonda kullanılan ince zanaatkarlık teknikleri Game of Thrones'un hikayelerini, dokularını ve anlarını yansıtıyor. Dizinin görsel dünyasını keşfederken, parçalara koyu bir ayrıntı eklenerek Pandora'nın gümüş oksitleme stilinden ilham alınmış. Bu teknikte, kılıçlardan birinin üzerine kaplanmış zümrütü temsil eden el yapımı yeşil taş, hikayenin merkezinde yer alan güç oyununu simgeleyen Demir Tahtın anahtarıdır.

Temaları en iyi şekilde yansıtmak için mücevherler lazer lehimleme gibi yeni tekniklerle tasarlanmış.

Önceki ve Sonraki
Haberler