MODA - ÜNLÜLER

Guess Sonbahar 2023 kampanyasının yıldızı, Ronaldo’nun sevgilisi Georgina Rodríguez

İspanyol-Arjantinli model ve TV yıldızı Georgina Rodríguez, Guess markasının Sonbahar 2023 koleksiyonu için hazırladığı kampanyada göz dolduruyor. Kampanya için Nima Benati’ye poz veren Rodríguez, fotoğraflarda kıvrımlı vücut hatlarıyla dikkat çekiyor

Guess Sonbahar 2023 kampanyasının yıldızı, Ronaldo’nun sevgilisi Georgina Rodríguez

Ünlü futbolca Ronaldo’nun sevgilisi olarak tanınan İspanyol-Arjantinli model ve TV yıldızı Georgina Rodríguez, Guess'in 2023 sonbahar kampanyası için objektif karşısına geçti. Carla Bruni, Gigi Hadid ve Laetitia Casta gibi ikonik Guess yüzlerinin arasına katılan Rodríguez; moda fotoğrafçısı Nima Benati’ye poz verdi.

Madrid'deki Santo Mauro Hotel'de çekilen kampanya fotoğrafları, ihtişam duygusu yayıyor. Georgina Rodríguez, çekilen karelerden birine çiçek desenli elbisesiyle kum saatini andıran kıvrımlarını gözler önüne seriyor. Başka bir karede, çarpıcı bir kırmızı-turuncu çanta ile tamamlanan, fırfır detaylarıyla süslenmiş uzun kollu, beyaz bir elbise giyiyor.

Rodríguez, uzun eldivenler ve dantel süslemeli çoraplarla vurgulanan straplez bir tasarımla poz verdiği üçüncü karede, vintage cazibesi sunuyor.

Ünlü yıldız, yapılan basın açıklamasında Guess ile iş birliği yapma fırsatı yakaladığı için çok mutlu olduğunu söyledi: “Markanın değerlerine saygı duyuyorum ve koleksiyonlarını hem güçlendirici, hem de seksi buluyorum.”

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog