EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Gisele Bündchen, yıllar sonra yeniden kapak kızı oldu

2015 yılında podyumlardan emekli olan ünlü model Gisele Bündchen, dört yılın ardından yeniden bir dergiye kapak oldu. V dergisin 2022 Yaz sayısının kapağı için poz veren Bündchen, “Poz vermeyi bir iş olarak görmüyorum, bu benim hayatım” diyor

Gisele Bündchen, yıllar sonra yeniden kapak kızı oldu

Ünlü model Gisele Bündchen, yaklaşık dört yıl aradan sonra ilk kez bir dergi kapağını süslüyor. V dergisinin 2022 Yaz sayısı için baştan ayağa leoparla poz veren Bündchen; Norma Kamali body, Wolford tayt, Amato eldivenler, Amina Muaddi çanta ve Alain Mikli güneş gözlüğüyle objektif karşısına geçti. Ünlü model, aksesuar olarak ise göz kamaştırıcı Cartier mücevherler taktı.

Bündchen, derginin alternatif kapaklardan birinde Khia Tullaé tavşan kulaklı bir şapka ile Armani Privé arşivlerinden siyah payetli bir tulum giydi. Üçüncü kapakta Christian Dior Haute Couture tulumunu tayt ve Philip Treacy şapkayla eşleştirirken, dördüncü kapakta Chanel tek parça mayo ve Heather Huey saç bandıyla poz verdi.

41 yaşındaki Bündchen, dergiye verdiği röportajda, “Poz vermeyi bir iş olarak görmüyorum, bu benim hayatım” deyip ekledi: “Çalışabilmek benim için gerçekten her şey demek. Modellik, boş bir tuval olmaktır. Bu, mükemmel çekimi elde etmek için hangi ortamın ve hangi karakteri yaratmanız gerektiğinin derinliklerine dalmanıza gerçekten izin vermekle ilgilidir. İşin eğlenceli yanı da bu; farklı roller oynamak ve kendinizin farklı kısımlarını keşfetmek.”

Kariyeri boyunca 2 binden fazla dergi kapağında yer alan ünlü model, 1998'de Alexander McQueen podyumunda çıkış yaptı ve 2015'te podyumdan resmen emekli oldu. Yaşlandıkça kendine daha çok güvendiğini söyleyen Gisele Bündchen, “20’li yaşlarındayken uyum sağlamaya ve ait olmaya çalışırsın. 40’lı yaşlarınızda, kendinizi daha rahat hissedersiniz. Ben de zamanla daha da güçlendiğimi hissediyorum” diyor.

Bündchen'in kapağını süslediği V dergisi, 4 Mayıs'ta raflarda olacak ve şu anda ön siparişe açıldı.

Önceki ve Sonraki
Haberler