EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Gisele Bündchen, Burberry için objektif karşısına geçti

Brezilyalı süpermodel Gisele Bündchen, Burberry'nin TB Summer Monogram adlı koleksiyonunun tanıtım kampanyasında rol aldı. Bündchen, kampanya için, kendisini fotoğraflayan Luigi & Iango ikilisinin 10 yıl önce çektiği siyah-beyaz portrelerin önünde poz verdi

Gisele Bündchen, Burberry için objektif karşısına geçti

‘Bayan vücut’ olarak tanınan Brezilyalı süper model Gisele Bündchen, lüks İngiliz markası Burberry'nin TB Summer Monogram kampanyasının yeni yıldızı oldu. Kampanyanın, Luigi & Iango tarafından çekilen reklam kampanyasında Bündchen, her iki fotoğrafçının 10 yıl önce çektiği ama hiç yayınlanmamış siyah-beyaz portrelerinin önünde poz verdi.

Bündchen, kampanya ve çekimler hakkında şöyle konuştu: "Uzun bir aradan sonra Riccardo'yu tekrar gördüğüm için çok mutlu oldum. Ayrıca tatlı arkadaşlarım Luigi ve Iango ile çekim yapmak her zamanki gibi şahaneydi. Setteki herkesle vakit geçirmek çok özeldi, çok eğlendik.”

41 yaşındaki Gisele Bündchen’in tanıtımını üstlendiği ve Burberry’nin Bayy Kreatif Direktörü Riccardo Tisci tarafından hazırlanan koleksiyon; gabardin trençkotlar, ipek karışımlı bomber ceketler, ipek elbiseler, pamuklu gömlekler, mayolar ve güneş gözlüklerinden oluşuyor.

İlk olarak 2018’in Ağustos ayında tanıtılan Thomas Burberry Monogram koleksiyonu, Riccardo Tisci ve İngiliz sanat yönetmeni ve grafik tasarımcı Peter Saville tarafından hazırlanmıştı. TB Monogram koleksiyonlarının geçmiş kampanya yüzleri arasında Gigi Hadid, Kendall Jenner ve Naomi Campbell gibi isimler yer almıştı.

Önceki ve Sonraki
Haberler