MODA - ÜNLÜLER

Gigi Hadid, Jacquemus için eğlenceli pozlar verdi

Gigi Hadid, Jacquemus'un 2023 Sonbahar/Kış kampanyasında eğlenceli pozlarıyla dikkat çekiyor. Hadid, kampanya görsellerinden birinde elmayı, bir diğerinde ise disko topunu anımsatıyor

Gigi Hadid, Jacquemus için eğlenceli pozlar verdi

Son yılların gözde markası Jacquemus’un Haziran ayında düzenlediği ve Sonbahar/Kış 2023 koleksiyonunu tanıttığı defilenin yıldızlarından biri olan Gigi Hadid, şimdi de koleksiyonun kampanya yıldızı olarak karşımızda.

Koleksiyonla aynı adı taşıyan ‘Le Chouchou’ adlı kampanyada birbirinden ilginç pozlarıyla dikkat çeken Hadid,

Jacquemus ile uzun süredir devam eden ilişkisini sürdürüyor.

‘Le Chouchou’ adı verilen Sonbahar/Kış 2023 koleksiyonu, küresel nesnelerden oluşan bir tema etrafında yoğunlaşıyor. Gigi Hadid de eğlenceli kampanya fotoğraflarında kimi zaman bir elmaya, kimi zaman bir disko topuna ve kimi zaman da üzüm benzeri bir yapıya dönüşüyor.

Johnny Dufort'un görüntülediği, stil danışmanlığını Ursina Gysi'nin üstlendiği kampanya; parlak gümüş, kiraz kırmızısı, ve beyaz vurgularla harmanlanarak Sonbahar/Kış 2023 koleksiyonundaki renk paletini yansıtıyor. Kampanyada ‘Fındıkkıran’ balesinden fırlamış gibi duran siluetler, transparan iç çamaşırı stilleri ve kabarık elbiseler, gösterişli kumaşlar ve çiçek işlemeleriyle destekleniyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
psikolog çift terapisi