EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Gigi Hadid, annelerden sonra çocuklar için mayo tasarladı

Ünlü model Gigi Hadid, çocukluk arkadaşı Francesca Aiello’nun markası Frankies Bikinis için hazırladığı mayo koleksiyonuna, çocuklar için hazırladığı mayolardan oluşan Lil Frankies koleksiyonunu da ekledi

Gigi Hadid, annelerden sonra çocuklar için mayo tasarladı

Gigi Hadid, Frankies Bikinis için hazırladığı koleksiyona bir de çocuklar için olanı ekledi. Koleksiyonda, anneler için tasarlanan mayo ve bikinilerin çocuklar için olan versiyonları yer alıyor. 1 yaşındaki kızı Khai Malik ile aynı giyinmeyi çok sevdiğini söyleyen ünlü model, bu yüzden Frankies Bikinis markası için ilk kez bir çocuk koleksiyonu da hazırladı.

11 Mayıs'ta Gigi Hadid'in markaya büyükler için hazırladığı koleksiyonuyla birlikte piyasaya sürülecek olan Lil Frankies adlı çocuk koleksiyonu, dokuz modelden oluşuyor. Koleksiyonda kız çocukları için bikiniler ve mayolarla, erkek çocuklar için şortların yanı sıra plaj kıyafetleri ve şapka gibi aksesuarlar yer alıyor.

Fiyatları 40 ile 75 dolar arasında değişecek olan koleksiyondaki parçalar; yetişkinler için hazırlanan koleksiyonda olduğu gibi Gigi Hadid ve kızı Khai'yi temsil eden bir anne geyikle yavrusunun baskısına sahip olacak.

Frankies Bikinis'in, Hadid'in çocukluk arkadaşı olan kurucusu Francesca Aiello, "Daha önce sadece bir tane özel yapım çocuk mayosu yapmıştık, o da Khai içindi. Şimdi Gigi x Frankies Bikinis koleksiyonuna çocuklar için de parçalar eklediğimiz için çok mutluyum çünkü alışılmadık bir şeyle çalışmak, yaratıcılığınızın sınırlarını zorluyor. Çocuklar için tasarladığımız parçaların hem sevimli, hem de pratik olmasına çalıştık. Bu koleksiyona kattığımız sevginin, küçükler için özel anılar yaratabileceğini düşünüyorum.”

Önceki ve Sonraki
Haberler