EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

George Clooney Stili

George Clooney’in aktörlüğe ilk adım atışı 1982 yılında Los Angelesa taşınması ve ufak tefek filmlerde rol alması ile başladı.

profil
BT Ekip
21.07.2015
George Clooney Stili
Henüz benim bile doğmadığım o yıllarda aktörlüğe hızlı bir giriş yapan Clooney’in herkes gibi benim de hayranı olmam aslında doğduğum günden beri onu tanıyor olmamdan kaynaklanıyor sanırım.

Syriana filmindeki rolüyle Oscar ödülünün sahibi olan aktör aynı zamanda yönetmenlikte yapıyor. 2005 tarihli filmi “Good Night and Good Luck” 6 dalda oscar kazandığı an ise hala gözlerimin önünde. Peki ya stili dediğinizi duyar gibiyim:) Birlikte incelemeye ne dersiniz?

Ünlü Holloywood yıldızı başarılı filmlerinin yanı sıra başarılı stiliyle de her zaman kendinden söz ettiren isimlerin başında geliyor. Takım elbise ile nasıl şık olunur ? sorusuna tarzıyla cevap veren Clooney takım elbiseyi erkeklere sevdiren adam oldu. Çünkü onu takım elbisesiz görmek neredeyse imkansızdır. Her zaman takım elbiselerinin içinde cool olmayı kravat olmadan da başaran oyuncu erkeklerin belirli kalıplara girmeden de çok şık olabileceklerinin altına kendi imzasını atıyor.

Geçtiğimiz günlerde Lübnan asıllı Amal Alamuddin ile evlenen Clooney ‘in aşkları gibi stilleri de birbiriyle de uyumlu gözüküyor. Siz ne dersiniz:) ?

Önceki ve Sonraki
Haberler